MUZIKER

PPC Specialist

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané09.07.2021

Slovenská firma MUZIKER už nie je len o hudobných nástrojoch. Počas nášho dlhoročného pôsobenia na trhu sme postupom času pridali do portfólia potreby pre športovcov, umelcov, chovateľov a technologických nadšencov. Vďaka práci našich kolegov sme na Slovensku a v Česku otvorili 13 predajní s rôznym sortimentom, náš eshop vypustili do 31 krajín sveta a neustále zväčšovali naše skladové priestory. Život ide ďalej, tovaru pribúda a my stále nemáme dosť. Preto MUZIKER rozvíjame najviac ako vieme po všetkých stránkach.
Pri práci to však nekončí. Okrem práce u nás získaš aj super kamošov, ktorí ťa nenechajú po pracovnom dni v štichu, ale ak budeš chcieť, môžeš sa ísť s nimi ďalej baviť.
Ak chceš získať super prácu, skvelých kolegov a podieľať sa na stabilnom rozvoji firmy, neváhaj a pošli nám životopis s motivačným listom, z ktorého nám tu popadajú hudobné nástroje zo stien.

Náplň práce

Pripoj sa k nášmu marketingovému tímu a využi svoju vášeň pre digitálny marketing. Budeš spravovať a optimalizovať výkonnostné a brandové kampane v nástrojoch Google Ads či Facebook Ads, zlepšovať porovnávače a kampane v affiliate.

Hľadáme “juniora”, čo znamená, že nemusíš mať dlhoročné skúsenosti, chceme od teba najmä nadšenie pre digitálny performance marketing, štatistiku a schopnosť analyticky myslieť. U nás si svoje skilly zdokonalíš - budeš pracovať na platených kampaniach v 26 krajinách, v eshope s tisícovými spendami mesačne. Okrem toho sa zlepšíš aj v kreatívnych riešeniach pri problémoch s feedmi v porovnávačoch, Merchant Centre či affiliate nástrojoch. Z času na čas na teba čakajú aj UX úlohy a určite “zakopneš” aj o SEO, či branding značky.

Čo na teba čaká:
➡️ navrhovanie a vytváranie kampaní v Google Ads, Google Shopping, FB Ads (a iné),
➡️ A/B a multivariate testing tvojich nápadov založených na získaných dátach,
➡️ analyzovanie trendov pre PPC v e-commerce segmente,
➡️ monitorovanie konkurencie v oblasti platenej reklamy,
➡️ vytváranie reportov pre marketingové a business oddelenie,
➡️ správa a optimalizácia porovnávačov,
➡️ spolupráca so SEO a UX špecialistami (najmä príprava podkladov, analýz, reportov)
➡️ spolupráca s obchodným oddelením pri riešení performance jednotlivých segmentov produktov,
➡️ spolupráca s marketingovým tímom pri udržiavaní komunikácie konzistentného posolstva značky naprieč všetkými kampaňami prostredníctvom platených kanálov,
➡️ vyhľadávanie a testovanie dodávateľov a nových reklamných kanálov s cieľom rozšíriť náš dosah, znížiť cenu za akvizíciu alebo zvýšiť efektivitu kampaní vzhľadom na zadefinovaný cieľ.

Požiadavky

Očakávame najmä chuť napredovať a aspoň základy v Exceli, Google Ads, Google Analytics a Facebook Ads.

Čo od teba chceme:
➡️ analytické myslenie, vidieť spojitosť a zmysel v číslach,
➡️ vedieť čítať a chápať čísla, hľadať v nich súvislosti,
➡️ musí ťa baviť hľadať riešenie problému,
➡️ skúsenosť s Google Ads, Google Shopping, Facebook Ads, Analytics aspoň 6 mesiacov,
➡️skúsenosti s feedmi (Google Merchant Center, Mergado a podobne) s porovnávačmi výhodou,
➡️ vôľu učiť sa nové veci,
➡️ proaktívny prístup.

Okrem svojho životopisu nám pošli aj motivačný list, v ktorom vyjadríš, prečo by si práve TY chcel/a byť súčasťou MUZIKERu, prečo sa uchádzaš o túto prácu atď.

Ponúkame

Ak sa staneš súčasťou nášho tímu, získaš celý rad výhod, akými sú:

  • zamestnanecké zľavy pri nákupe z nášho sortimentu,
  • teambuildingové aktivity (MUZIKER raňajky, súťaže, možnosť zapojenia do dobrovoľníctva, spoločné výlety),
  • športové aktivity - karta MULTISPORT,
  • vernostné a rodinné odmeny (finančný bonus pri životnom jubileu, narodení dieťatka či svadbe),
  • bonus za odporúčanie nových kolegov,
  • stabilná a dlhodobá práca aj napriek COVID situácii,
  • možnosť kariérneho rastu (môže byť naozaj rýchly),
  • flexibilná pracovná doba a možnosť práce z domu podľa dohody.
    Pracujeme vo veľmi peknom a kreatívnom office, čo v praxi znamená nasledovné:
  • môžeš si zahrať na všetky nástroje, ktoré v office uvidíš,
  • kalčeto a ping pong čakajú na prejavenie tvojich schopností,
  • ak sa ti nebude chcieť sedieť, môžeš si zacvičiť na hrazde alebo fit lopte, prípadne cez obed/pred/po práci sa ponaťahuj pri Štrkovci, zabehaj si alebo si daj langoš,
  • ak máš nejaký super nápad, povedz nám ho a možno práve tvoj nápad pomôže všetkým kolegom,
  • kľudne si obleč tričko tvojej obľúbenej kapely a roztrhané rifle, my si na dress code nepotrpíme,
  • sme pet friendly, takže ak máš psa a nie je to vyslovene Baskervill, môžeš si ho vodiť do officu,
  • dobrá kávička a čaj sú samozrejmosťou,
  • v čase krízy alebo hypoglykémie ťa zachráni náš automat na jedlo a pitie,
  • v neposlednom rade ťa tu čaká kolektív naozaj super kolegov, ktorí ťa radi vezmú na obed alebo po práci na pár orosených.❤️