Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1400 €

Dátum pridania: 24.09.2019

Sme jednou z najväčších a najoceňovanejších agentúr na slovenskom trhu. Už 27 rokov veríme v silu kreativity a sme presvedčení, že idey môžu meniť biznis našich klientov. Budujeme zo značiek Lovemarks, s ktorými majú ľudia intenzívnejší vzťah. Sme MUW Saatchi & Saatchi.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude vytváranie konceptových, ideových a textárskych návrhov pre offline a online kampane. Tvojím klientom bude ČSOB, najkreatívnejšia banka Zlatého klinca 2019, pre ktorú budeš robiť na najväčších a najvizibilnejších kampaniach.

Požiadavky

To najdôležitejšie, čo potrebujeme, je tvoj chtíč robiť na veľkých kampaniach, drive, zanietenie a zápal pre reklamu. Predošlá skúsenosť s veľkou reklamou je veľmi vítaná, ale nie je podmienkou.

Ponúkame

Jedno z najkreatívnejších prostredí na Slovensku, v ktorom budeš rásť a zdokonaľovať sa.

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku