Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Art Director

MUW Saatchi & Saatchi

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1800 eur

Dátum pridania: 11.03.2019

V MUW Saatchi & Saatchi veríme v silu kreativity. Veríme, že kreatívne idey môžu meniť biznis našich klientov. Budujeme zo značiek Lovemarks, s ktorými majú ľudia intenzívnejší a trvalejší vzťah, lebo je založený na emóciách. Sme presvedčení, že silné idey zefektívňujú marketingovú komunikáciu a pomáhajú biznisu. Sme tu od roku 1992 a sme Agentúra roka 2009, 2010 a 2014.

Náplň práce

Tvojou náplňou práce bude vytváranie grafických, konceptových a ideových návrhov pre offline a online kampane. Tvojimi klientmi budú ČSOB, Kooperativa, Rádio Expres a mnohí ďalší. Každý tvoj deň v MUW Saatchi & Saatchi bude iný a predsa v niečom rovnaký - budeš robiť na najväčších a najvizibilnejších kampaniach na Slovensku.

Požiadavky

To najdôležitejšie, čo potrebujeme je tvoj chtíč robiť na veľkých kampaniach, drive, zanietenie a zápal pre reklamu.
A potom klasické požiadavky typu: práca a skúsenosť s reklamou vítaná, rovnako ako aj adekvátne skills v programoch Photoshop, InDesign a Illustrator... :)

Ponúkame

Jedno z najkreatívnejších prostredí na Slovensku, v ktorom budeš rásť a zdokonaľovať sa.