MUW SAATCHI & SAATCHI

DTP operátor

FormaFull-time

Plat1200 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané27.12.2020

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa pravidelne objavuje v rebríčkoch TOP slovenských agentúr. Staráme sa o komunikáciu značiek Slovak Telekom, ČSOB, Kooperativa, ZSSK, JTRE, SSE, Jameson a mnoho ďalších. Sídlime na bratislavskom nábreží, čo znamená, že ponúkame kancelárie s výhľadom na hrad alebo do Sadu Janka Kráľa. Spoznaj nás aj našu prácu na:
FB: www.facebook.com/muwsaatchi
IG: www.instagram.com/muwsaatchi/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/muw-saatchi-&-saatchi/mycompany/

PS: Pridaj sa k nám a aj z teba spravíme novú TIK-TOK hviezdu: www.tiktok.com/@muwsaatchi

Náplň práce

• komplexná príprava podkladov pre tlač a online
• príprava inzercií, brožúr, obalových materiálov, merkantílií, web bannerov a pod.

Požiadavky

• vzdelanie v polygrafickom odbore, prípadne prax v oblasti DTP
• skúsenosti s prácou v programoch Adobe InDesign, Photoshop, Illustrator

• zodpovedný prístup k povinnostiam a termínom
• precíznosť a zmysel pre detail
• samostatnosť
• komunikatívnosť
• schopnosť a záujem učiť sa nové veci

Ponúkame

• práca v stabilnom tíme na zaujímavých klientoch a projektoch
• príjemné pracovné prostredie a priateľská atmosféra
• priestor na rast, sloboda pri tvorení, možnosť zapájať sa do zmien v rámci agentúry