MUW SAATCHI & SAATCHI

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypFaktúra

Úroveň

Pridané11.11.2021

Sme fullservisová reklamná agentúra, ktorá sa pravidelne objavuje v rebríčkoch TOP slovenských agentúr. Staráme sa o komunikáciu značiek Slovak Telekom, ČSOB, Kooperativa, ZSSK, JTRE, SSE, Jameson a mnoho ďalších. Sídlime na bratislavskom nábreží, čo znamená, že ponúkame kancelárie s výhľadom na hrad alebo do Sadu Janka Kráľa. Spoznaj nás aj našu prácu na:
FB: www.facebook.com/muwsaatchi
IG: www.instagram.com/muwsaatchi/
LinkedIn: www.linkedin.com/company/muw-saatchi-&-saatchi/mycompany/

PS: Pridaj sa k nám a aj z teba spravíme novú TIK-TOK hviezdu: www.tiktok.com/@muwsaatchi

Náplň práce

MUW Saatchi & Saatchi je reklamná agentúra, ktorá už 29 rokov patrí medzi top 5 agentúr na Slovensku. Pripravuje kampane pre klientov ako Slovak Telekom, ČSOB, SSE, ZSSK, Kooperativa, Porsche, JTRE, Philip Morris či Ryba Košice, Tauris alebo Jameson. Sídlime na bratislavskom nábreží, hneď vedľa Sadu Janka Kráľa.
Account manager je pozícia pre skúseného managera z reklamnej branže s fokusom na ATL, BTL, online kampane. Náplňou práce je komunikácia s klientom, komplexné manažovanie kampaní, príprava briefov a komunikácia s kreatívnym či DTP teamom, planning interných prác, vypracovávanie timingov a cenových ponúk.

Požiadavky

  • skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre min. 2 roky
  • skúsenosť s produkčným procesom TV spotu či online videa
  • zodpovedný a teamový hráč
  • timemanagement
  • komunikačné skills
  • precíznosť, dôslednosť, zmysel pre detail a organizáciu
  • proaktívny prístup
  • prehľad v reklame a marketingu a ochota učiť sa v týchto oblastiach nové veci

Hľadáme niekoho, kto bude partnerom pre klienta aj pre kolegov v tíme v agentúre, niekoho s driveom a zápalom pre reklamu. Očakávame od teba manažovanie ATL / BTL kampaní pre našich klientov.

Nástup od 1. júna 2022.

Ponúkame

Top kolektív, skvelých klientov, super kolegov, krásne prostredie pri Dunaji, kariérny rast a rock’n’roll! ☺

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top