Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Machine Software Developer pre prototypové stroje - junior/senior (C, C++)

Muehlbauer Technologies

Mesto: Nitra

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 2000 eur

Dátum pridania: 28.03.2019

Nadnárodný koncern s viac ako 3000 zamestnancami v 35 miestach na celom svete je lídrom v oblasti kompletných systémových riešení na výrobu Smart Cards, Smart Labels, Back–End a Vision Systems.

Náplň práce

-vývoj SW pre personalizačné a iné stroje stroje,
-participácia na testovaní SW riešenia,
-spolupráca s ostatnými členmi projektového tímu,
-podieľanie sa na vytváraní technických špecifikácií,
-zisťovanie a opravovanie funkčných a bezpečnostných chýb v zdrojovom kóde.

Požiadavky

-vysokoškolské vzdelanie v oblasti automatizácie a informatiky,
-schopnosť aktívnej komunikácie v anglickom jazyku,
-znalosť OOP a C, C++,
-základná znalosť elektroniky a elektrotechniky.

Ponúkame

- 13. plat,
- flexibilná pracovná doba,
- preplácané jazykové kurzy (150€/semester),
- každoročné prehodnocovanie platu,
- sociálne benefity (príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, pracovné, životné jubileá),
- teambuildingy pre zamestnancov a ich rodiny.