pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Dizajnéri

Mid Grafický dizajnér

MOSS.SK

Mesto: Banská Bystrica

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 €

Dátum pridania: 07.10.2020

Sme veľkoobchodná spoločnosť zaoberajúca sa návrhom, predajom a distribúciou športových rybárskych potrieb značky Delphin.

Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie, sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu, ktorá je spoľahlivým partnerom nie len pre stovky dennodenne zásobovaných rybárskych predajní ale aj pre zamestnancov našej spoločnosti. Ponúkame Vám príležitosť pracovať v mladom dynamickom kolektíve, kde môžete rásť spolu s nami.

Náplň práce

Rozširujeme tím a ponúkame prácu dizajnéra/dizajnérky na trvalý pracovný pomer v kancelárii v Banskej Bystrici. Náplňou je kompletná starostlivosť o slovenský športový brand Delphin (https://delphin.sk), predávajúci aktuálne na piatich európskych trhoch.

Požiadavky

Predpokladmi sú otvorená myseľ + dobré nápady + nadpriemerná spoľahlivosť. Vyžadovaná je znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni.

Nakoľko sa jedná o prácu grafického dizajnéra, **uchádzač by samozrejme mal ovládať Adobe Photoshop a Illustrator na profesionálnej úrovni. **
Výhodou je ovládanie InDesignu a 3d softvéru (nie je podmienkou).

Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác mailom na marketing@moss.sk

Práca nie je vhodná na externú spoluprácu.
Uchádzač ktorý nezašle portfólio, nebude zaradený do výberového konania.

Ponúkame

Poskytujeme benefity stabilnej firmy s výhodným a zaujímavým finančným ohodnotením.

Podobné joby (13)