MOSS.SK

Grafický dizajnér

MestoBanská Bystrica

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané07.10.2020

Sme najrýchlejše rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1600 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a eshopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Náplň práce

Rozširujeme tím a ponúkame prácu dizajnéra/dizajnérky na trvalý pracovný pomer v kancelárii v Banskej Bystrici. Náplňou je kompletná starostlivosť o slovenský športový brand Delphin (https://delphin.sk), predávajúci aktuálne na piatich európskych trhoch.

Požiadavky

Predpokladmi sú otvorená myseľ + dobré nápady + nadpriemerná spoľahlivosť. Vyžadovaná je znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni.

Nakoľko sa jedná o prácu grafického dizajnéra, **uchádzač by samozrejme mal ovládať Adobe Photoshop a Illustrator na profesionálnej úrovni. **
Výhodou je ovládanie InDesignu a 3d softvéru (nie je podmienkou).

Okrem životopisu je nutné zaslať aj portfólio/výber prác mailom na [email protected]

Práca nie je vhodná na externú spoluprácu.
Uchádzač ktorý nezašle portfólio, nebude zaradený do výberového konania.

Ponúkame

Poskytujeme benefity stabilnej firmy s výhodným a zaujímavým finančným ohodnotením.