Moodive Studio

Scriptwriter / Copywriter

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané06.12.2021

Sme mladý kreatívny tím profesionálnych ilustrátorov a animátorov, ktorý spolupracuje so značkami, agentúrami a produkciami po celom svete. Naše práce smerujú do Anglicka, USA, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších krajín. Ak chceš byť aj ty súčasťou Moodive tímu, pozri sa čo od tvojej pozície očakávame my, ale aj na to, čo zaujímavé na teba čaká v našom štúdiu.

Náplň práce

Môžeš byť kdekoľvek a pritom pracovať pre nás!
V našom štúdiu sa nám toho akosi nakopilo a preto hľadáme výpomoc. Pre našich klientov tvoríme pútavé animácie a od teba potrebujeme pomoc s prípravou nezabudnuteľného textu pre voiceover, ktorý jednoducho chytí za srdce (či polahodí nejednému ušku).

Koho hľadáme? No teba!
Ak, sa nebojíš hry so slovami, úroveň tvojej angličtiny prekvitá a tvoje writing skills tiež, Moodive je pre teba to pravé orechové. Pre našich klientov tvoríme pútavé vzdelávacie, explainer alebo reklamné animácie, kde kreatívny voiceover predstavuje jeden zo základov úspechu. A práve tu hľadáme tvoju pomoc. Ak navyše dokážeš prispieť nejakým tým kreatívnym nápadom a myšlienkou pre príbeh a vizuál, určite tvoj prínos oceníme.

Vieš čo je najlepšie? Ak sa chceš húpať v sieti na Zanzibare počas pracovnej doby, my ti v tom nebudeme brániť, keďže hľadáme aj externú posilu. Na vzťahoch s klientmi nám naozaj záleží, a preto je pre nás dôležité dodať našu prácu načas a už len čakať na pozitívny feedback.

Popis tvojej práce
Po tom ako nás ohúriš skvelou angličtinou, bude tvojou hlavnou náplňou písanie textov k voiceoverom do videí, dabingov a marketingových textov, práve v tomto jazyku. Ak máš však bujnú fantáziu, určite ju nebudeme limitovať a tvoj talent oceníme aj pri samotnej tvorbe kreatívy.

Každý skvelý nápad sa u nás ráta a my ten tvoj dokonca rozhýbeme.

Požiadavky

  • výborná znalosť anglického jazyka
  • predošlé skúsenosti s copywritingom, scripwritingom alebo kreatívnym písaním
  • ochota učiť sa nové veci
  • spoľahlivosť a komunikatívnosť

Ponúkame

Veľa home-officov (osobná dohoda)
Atraktívny odmeňovací systém
Zaujímavé projekty a prémiovú kávu z celého sveta

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top