Moodive

Account Manager/Kreatívec

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1000 €

Úroveň

Pridané23.04.2021

Sme mladý kreatívny tím profesionálnych ilustrátorov a animátorov, ktorý spolupracuje so značkami, agentúrami a produkciami po celom svete. Naše práce smerujú do Anglicka, USA, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších krajín. Ak chceš byť aj ty súčasťou Moodive tímu, pozri sa čo od tvojej pozície očakávame my, ale aj na to, čo zaujímavé na teba čaká v našom štúdiu.

Náplň práce

Do Moodive tímu hľadáme multitalent (multitalentovaného accounta). Ak si kreatívna duša so zmyslom pre manažment rozhodne čítaj ďalej.
Sme animačné štúdio, kde je práce vždy viac než dosť, a preto sme sa rozhodli pre ďalšiu posilu, ktorá bez problémov zvládne komunikáciu s klientami (ideálne v anglickom jazyku), má kreatívny prístup a trochu copywriterských skills. Do výhody ťa určite postaví aj to, že zvládneš základy niektorého programu z balíka Adobe.

Keďže hľadáme multitalent, tvojou náplňou práce bude
• Komunikácia s klientami, externými dodávateľmi, freelancermi
• Manažovanie projektov
• Kreatívna pomoc pri projektoch
• Pomoc s tvorbou scenárov, textov pre dabing či celkovými príbehmi vo videách

Požiadavky

• Plynulé ovládanie anglického jazyka písanou aj ústnou formou
• Copywriterské skills
• Manažérske schopnosti
• Kreatívny prístup ku projektom

Ponúkame

• Príjemnú atmosféru v office
• Veľa home-officov (osobná dohoda)
• Atraktívny odmeňovací systém
• Zaujímavé projekty a prémiovú kávu z celého sveta