Moodive

Animátor / Motion Designer

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané13.10.2020

Sme mladý kreatívny tím profesionálnych ilustrátorov a animátorov, ktorý spolupracuje so značkami, agentúrami a produkciami po celom svete. Naše práce smerujú do Anglicka, USA, Nemecka, Francúzska a mnohých ďalších krajín. Ak chceš byť aj ty súčasťou Moodive tímu, pozri sa čo od tvojej pozície očakávame my, ale aj na to, čo zaujímavé na teba čaká v našom štúdiu.

Náplň práce

Do tímu hľadáme šikovných animátorov, motion designerov, ilustrátorov, kreatívcov, ktorým nerobí problém popasovať sa aj s náročnejšími projektami.
Radi ťa privítame ako interného člena nášho tímu, ale nebránime sa ani spolupráci na báze freelance. Neustále hľadáme nové talenty na dlhodobú spoluprácu.

Naše práce si môžeš pozrieť aj tu https://moodive.com/sk/portfolio-sk/

Požiadavky

👉 Nehľadáme začiatočníka, preto by si už mal mať nejaký ten skill v základných programoch ako After Effect, Moho a podobne.
👉 Stretol si sa už s animáciou postáv, skúšal si, alebo v pohode ovládaš Duik, RubberHose a iné.
👉 Pri animácií ti necháme priestor ukázať, čo v tebe je a očakávame od teba aktívny prístup pri realizácii každého projektu. Budeme radi za každé tvoje nápady pri tvorbe scenáru alebo návrhu moodboardu.

Ponúkame

Veľa home-officov (osobná dohoda)
Atraktívny odmeňovací systém
Zaujímavé projekty a prémiovú kávu z celého sveta

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top