Go back Späť
Non-Tech

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Obchodník pre Modrý koník

Modrý koník

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2500 €

Dátum pridania: 27.06.2019

Modrý koník je najväčšia stránka pre mamičky a budúce mamičky na Slovensku a jedna z najväčších stránok na Slovensku celkovo. Naším poslaním je vytvoriť miesto, kde si všetky mamičky a budúce mamičky pomáhajú. Väčšinu našich príjmov tvorí reklama, prevažne ide o natívnu reklamu, ktorá je veľmi žiadaná, baví naše používateľky a prináša klientom pekné výsledky.

Náplň práce

Prvotné kontaktovanie vhodných potenciálnych klientov. Najmä telefonicky a e-mailom.

Obchodné stretnutia a prezentovanie našich reklamných formátov: bannery, natívne kampane ako “Dni so značkou“, "Skúsenosti so značkou", "Ambasádorka značky", natívne články, súťaže, správy do internej pošty. Niekedy priamo u klienta, niekedy v súčinnosti s mediálnymi agentúrami.

Vypracovanie ponúk a objednávok.

Príprava podkladov k reklamným kampaniam a reporty po kampaniach.

Pri veľkých kampaniach prezentácia výsledkov kampane klientovi.

Pozri si celú ponuku tu: https://modrykonik-hlada.com/obchodnika/

Požiadavky

Si zameraný na výsledky.

Nikdy nemáš dosť. Stále ťa to ťahá dopredu.

Páli ti to a vieš prinášať riešenia.

Máš vo veciach systém a zmysel pre poriadok.

Vzdelávaš sa a posúvaš svoje schopnosti dopredu.

Vieš dobre fungovať v tíme.

Ovládaš aspoň ako tak angličtinu.

Ponúkame

Máme super obedy priamo vo firme. Kuchár je členom tímu.

Rodinné prostredie, najlepších kolegov, všetci si pomáhame a cítime sa spolu dobre.

Dostaneš kvalitný počítač a mobilný telefón.

Tímbuildingy, spoločné športové aktivity, grilovačky na našej vlastnej terase, perfektný vianočný večierok.

Máme gitaru, klavír, vlastnú posilku, PS3 pre gamerov, oddychovú zónu.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 1 ďalšia ponuka. Zobraziť

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku