Mindshare Slovakia

PPC Specialist (Performance Executive)

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané15.11.2021

Náplň práce

Ak si fanúšikom výkonnostného marketingu, máme pre teba jedinečnú príležitosť pracovať v medzinárodnej agentúre, a byť tak pri digitálnych kampaniach pre silné značky klientov akými sú Unilever, Mazda, Decathlon, Ferrero a kopec ďalších.

Hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu do Performance tímu na full-time pozíciu, ktorý/á bude zastrešovať predovšetkým kampane v rámci Google Ads, ako aj na Facebooku a Instagrame.

• Návrh, implementácia a vyhodnocovanie komplexných výkonnostných kampaní v Google Ads a Facebook Business Manager.
• Sledovanie a optimalizovanie kampaní smerom k stanovaným KPIs.
• Spolupráca s digitálnym konzultačným tímom a taktické odporúčania (neskôr aj strategické) pre dosiahnutie čo najlepších výsledkov.
• Sledovanie, analýza a implementácia noviniek v rámci performance disciplíny.

Požiadavky

• Aspoň 1 ročnú skúsenosť s prácou s digitálnymi reklamnými systémami
• Znalosť (biddable) digitálneho prostredia a sociálnych médií
• Nie sú ti cudzie pojmy ako CTR, CPC, CPM, CPA
• Orientuješ sa v Google Analytics
• Chuť neustále sa odborne posúvať v oblasti Performance/PPC. Kontinuálne vzdelávanie a rozširovanie zručností, účasť na pravidelných workshopoch a webinároch (sme taktiež Google Premier Partner).
Samoštúdium na základe množstva medzinárodných a lokálnych podkladov a odporúčaní, ktoré mame k dispozícii.

Ponúkame

• Možnosť pracovať na silných lokálnych a globálnych značkách
• Prístup ku globálnemu know-how a nástrojom
• Pravidelný kontakt s kolegami z celého sveta
• Možnosť práce z domu (hybrid working) v rozsahu podľa dohody
• Neformálna a otvorená komunikácia
• Skvelá pracovná atmosféra a kolektív
• Systém kontinuálneho interného aj externého vzdelávania (vyber si kurz, školenie, konferenciu na naše náklady)
• Celoročná zdravotná starostlivosť v sieti ProCare
• Hodiny angličtiny v rámci pracovnej doby
• MultiSport karta plne hradená nami
• 5 dní ročne na zotavenie (tzv. sick days)
• Výborná káva a nápoje zdarma
• Čerstvé ovocie každý týždeň
• Možnosť zdokonaliť sa vo FIFE, UFC alebo iných PS4 hrách
• Pravidelné celofiremné alebo teamové off-site eventy
• Notebook a telefón aj na súkromné účely
• Dobrá adresa v širšom centre Bratislavy s výbornou dopravnou dostupnosťou

Dátum nástupu: ASAP