Mindshare Slovakia

Performance Manager

FormaFull-time

Platod 1500 €

TypTPP

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané14.07.2021

Náplň práce

Ak si fanúšikom výkonnostného marketingu, máme pre teba jedinečnú príležitosť pracovať v medzinárodnej agentúre, a byť tak pri digitálnych kampaniach pre silné značky klientov akými sú Unilever, Mazda, Decathlon, Kärcher, Slovnaft, mBank a kopec ďalších.

Koho hľadáme?
Hľadáme skúseného kolegu / kolegyňu na pozíciu Performance Manager (Mid Performance Specialist). Staneš sa súčasťou digitálneho oddelenia a budeš zastrešovať výkonnostné kampane našich klientov.

Čo u nás budeš robiť:

  • Návrh, Implementácia a vyhodnocovanie komplexných výkonnostných kampaní v Google Ads, Facebook BM, Google Analytics, Google Tag Manager, príp. GMP (CM360, DV360, SA360)
  • Spolupráca s digitálnym konzultačným tímom a rozvoj performance aktivít v rámci existujúcich klientov
  • Sledovanie, analýza a implementácia noviniek v rámci performance a ecommerce

Požiadavky

  • Aspoň 2-3 ročnú skúsenosť s prácou s digitálnymi reklamnými systémami
  • Znalosť biddable digitálneho prostredia
  • Máš skúsenosti s ecommercom a ovládaš pojmy ako ROAS, PNO, CPA, Atribúcia
  • Orientuješ sa v Google Analytics a Google Tag Manager
  • Vieš čo znamená „funnel“ v kontexte digitálneho marketingu a vieš rozlíšiť výkonnostné a brandové kampane
  • Skúsenosti s DV360, CM360 a SA360 výhodou

Ponúkame

  • Základná mesačná mzda od: 1300€/brutto
  • Zaujímavé nefinančné benefity
  • Možnosť home-officu
  • Možnosť pracovať na silných lokálnych a globálnych značkách
  • Prístup ku globálnemu know-how a nástrojom
  • Neformálna a otvorená komunikácia (vrátane manažmentu firmy) :)
  • Skvelá pracovná atmosféra
  • Možnosť neustáleho vzdelávania

Dátum nástupu: ASAP
mindshare.sk

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top