Mill Valley

ONLINE Event Manager

FormaFull-time

Platod 1300 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané04.11.2020

MLV produkcia zabezpečuje ONLINE alebo HYBRIDNÉ eventy, virtuálne konferencie, live stream zo športových, kultúrnych, firemných a iných podujatí. Live streamy sa vysielajú z vlastných štúdií (LED štúdio, obývačka, green screen), z priestorov klienta (town hall meetingy, zasadačky...) alebo z eventových a hotelových priestorov, v prípade športových podujatí aj z exteriéru a niekedy v bojových podmienkach (free ride v zime aj v lete).
MLV zabezpečuje kompletnú produkciu videí, animácií, ilustrácií a grafiky na mieru, výrobu video obsahu na LED obrazovky, do virtuálneho štúdia, grafiky, dokrútky, rozhovory, spoty, zvučky atď.
Ilustrátorské a grafické služby sú k dipozícii aj pre klientov, ktorí potrebujú propagovať značku, produkt alebo službu od propagácie na sociálnych sieťach alebo Google, cez animované video až po video streaming eventu.

Náplň práce

• Príprava a koordinácia live streamov (online projektov) pre vybraných klientov vrátane koordinácie výroby video obsahu a animácií na online eventy.
• Online konferencie z rôznych oblastí, koncerty, športové podujatia atď.
• Príprava a organizácia hybridných eventov.
• Spolupráca s technickým a kreatívnym tímom.
• Projektový manažment a starostlivosť o klienta.
• Publikovanie online eventov na sociálne siete v reálnom čase alebo podľa publikačného plánu.

Požiadavky

• Prax v organizácii online eventov
• Komunikácia v SK a EN jazyku
• Proklientský prístup
• Aktívna komunikácia s klientami
• Zodpovednosť a dochvíľnosť
• Schopnosť pracovať v tíme
• Time management
• Aktívny/-a vodič/-ka

Ponúkame

Práca v mladom a dynamickom kolektíve s najnovšími technologickými postupmi v oblasti live streamu.