pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Mill Valley

Mid Marketingový špecialista

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1000 €

Dátum pridania: 01.12.2020

MLV produkcia zabezpečuje ONLINE alebo HYBRIDNÉ eventy, virtuálne konferencie, live stream zo športových, kultúrnych, firemných a iných podujatí vrátane kompletnej VÝROBY OBSAHU na LED obrazovky v štúdiu, obsahu do virtuálneho štúdia vrátane animácií, grafiky, dokrútok, rozhovorov, spotov atď. Video produkcia, ilustrátorské a grafické služby sú určené pre klientov, ktorí potrebujú propagovať značku, produkt alebo službu od výroby loga, bannerov, cez animované video až po video streaming eventu.

Náplň práce

• Príprava, realizácia a vyhodnotenie marketingových kampaní (online a menšie offline eventy) pre vybraných klientov
• Online konferencie virtuálne eventy - koordinácia

• Account pridelených zákaziek a klientov (stretnutia, mailová a tel. komunikácia, príprava mktg plánov, reporting,...)

• Príprava podkladov na výrobu videí pre produkciu, komunikácia s produkciou (kameramani, animátori, ilustrátori)

• Spolupráca pri video produkcii, livestreamoch alebo 2D animáciách

• Office manažment

• Príprava interných online kampaní vrátane social media / správa webu - wordpress.

Požiadavky

prax v oblasti marketingu
prax v oblasti event marketingu vítaná
proklientský prístup
základná znalosť SEO / AdWords / WordPress
pokročilá znalosť Excell / PowerPoint
výhodou je základná znalosť grafických a strihových programov / záľuba vo fotení alebo v tvorbe videoobsahu
organizačný talent a schopnosť pracovať samostatne
cit pre detaily / grafické cítenie
vodičský preukaz s praxou
anglický jazyk na konverzačnej úrovni
orientácia v oblasti live streamu, výroby videa a animácií

Ponúkame

  • rôzne druhy školení / kurzov
  • prácu v multimediálnej oblasti výroby videií, živých prenosov, online a event marketingu, kde sa človek nikdy nenudí
  • variabilný pracovný čas
  • práca v mladom kolektíve

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Mill Valley má aktuálne 4 pracovné ponuky