Mill Valley s.r.o.

Marketingový špecialista

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Aktualizované06.12.2022

MLV produkcia zabezpečuje ONLINE alebo HYBRIDNÉ eventy, virtuálne konferencie, live stream zo športových, kultúrnych, firemných a iných podujatí. Live streamy sa vysielajú z vlastných štúdií (LED štúdio, obývačka, green screen), z priestorov klienta (town hall meetingy, zasadačky...) alebo z eventových a hotelových priestorov, v prípade športových podujatí aj z exteriéru a niekedy v bojových podmienkach (free ride v zime aj v lete).
MLV zabezpečuje kompletnú produkciu videí, animácií, ilustrácií a grafiky na mieru, výrobu video obsahu na LED obrazovky, do virtuálneho štúdia, grafiky, dokrútky, rozhovory, spoty, zvučky atď.
Ilustrátorské a grafické služby sú k dipozícii aj pre klientov, ktorí potrebujú propagovať značku, produkt alebo službu od propagácie na sociálnych sieťach alebo Google, cez animované video až po video streaming eventu.

Náplň práce

• Príprava, realizácia a vyhodnotenie marketingových kampaní (online a menšie offline eventy) pre vybraných klientov
• Online konferencie, virtuálne a hybridné eventy - koordinácia
• Account pridelených zákaziek a klientov (stretnutia, mailová a tel. komunikácia, príprava mktg plánov, reporting,...)
• Príprava podkladov na výrobu videí pre produkciu, komunikácia s produkciou (kameramani, animátori, ilustrátori)
• Spolupráca pri video produkcii, livestreamoch alebo 2D animáciách
• Office manažment
• Príprava interných online kampaní vrátane social media
• Správa webu - wordpress

Požiadavky

• Prax v oblasti marketingu
• Prax v oblasti event marketingu vítaná
• Proklientský prístup
• Základná znalosť SEO / AdWords / WordPress
• Pokročilá znalosť Excell / PowerPoint
• Výhodou je základná znalosť grafických a strihových programov / záľuba vo fotení alebo v tvorbe videoobsahu
• Organizačný talent a schopnosť pracovať samostatne
• Cit pre detaily / grafické cítenie
• Vodičský preukaz s praxou
• Anglický jazyk na konverzačnej úrovni
• Orientácia v oblasti live streamu, výroby videa a animácií

Ponúkame

  • prácu v multimediálnej oblasti výroby videií, živých prenosov, online a event marketingu, kde sa človek nikdy nenudí
  • variabilný pracovný čas
  • práca v mladom kolektíve
  • pitný režim
  • rôzne druhy školení / kurzov
  • home office