Mill Valley

Marketing Assistant

MestoBratislava

FormaInternship

Platod 500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované06.12.2022

MLV produkcia zabezpečuje ONLINE alebo HYBRIDNÉ eventy, virtuálne konferencie, live stream zo športových, kultúrnych, firemných a iných podujatí. Live streamy sa vysielajú z vlastných štúdií (LED štúdio, obývačka, green screen), z priestorov klienta (town hall meetingy, zasadačky...) alebo z eventových a hotelových priestorov, v prípade športových podujatí aj z exteriéru a niekedy v bojových podmienkach (free ride v zime aj v lete).
MLV zabezpečuje kompletnú produkciu videí, animácií, ilustrácií a grafiky na mieru, výrobu video obsahu na LED obrazovky, do virtuálneho štúdia, grafiky, dokrútky, rozhovory, spoty, zvučky atď.
Ilustrátorské a grafické služby sú k dipozícii aj pre klientov, ktorí potrebujú propagovať značku, produkt alebo službu od propagácie na sociálnych sieťach alebo Google, cez animované video až po video streaming eventu.

Náplň práce

• Príprava podkladov pre interných kolegov (online a menšie offline eventy)
• Office manažment
• Copywriting (sociálne siete, nice to have: blogy v oblasti videotvorby)
• Evidencia a správa účtovných dokumentov
• Správa kalendára eventov
• Správa interných sociálnych sietí
• Čím viac sa naučíš, tým viac môžeš urobiť

Požiadavky

• Prax v oblasti marketingu alebo event marketingu vítaná
• Proklientský prístup
• Time management
• Základná znalosť SEO / AdWords / WordPress
• Základná znalosť Excell / PowerPoint /Trello
• Výhodou je základná znalosť grafických a strihových programov / záľuba vo fotení alebo v tvorbe videoobsahu
• Organizačný talent a zodpovednosť
• Nice to have: Vodičský preukaz s praxou
• Anglický jazyk na konverzačnej úrovni

Ponúkame

• Možnosť kariérneho rastu už počas štúdia
• Prácu v multimediálnej oblasti organizácie hybridných a online eventov, výroby videí, animácií, video produkcie, živých prenosov, online a event marketingu, kde sa človek nikdy nenudí
• Rôzne druhy školení / kurzov
• Variabilný pracovný čas
• Práca v mladom kolektíve
• Office v centre mesta

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top