pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Mill Valley

Junior Marketing Assistant

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: od 500 €

Dátum pridania: 12.01.2021

MLV produkcia zabezpečuje ONLINE alebo HYBRIDNÉ eventy, virtuálne konferencie, live stream zo športových, kultúrnych, firemných a iných podujatí vrátane kompletnej VÝROBY OBSAHU na LED obrazovky v štúdiu, obsahu do virtuálneho štúdia vrátane animácií, grafiky, dokrútok, rozhovorov, spotov atď. Video produkcia, ilustrátorské a grafické služby sú určené pre klientov, ktorí potrebujú propagovať značku, produkt alebo službu od výroby loga, bannerov, cez animované video až po video streaming eventu.

Náplň práce

• Príprava podkladov pre interných kolegov (online a menšie offline eventy)
• Office manažment
• Copywriting (sociálne siete, blogy v oblasti videotvorby)
• Evidencia a správa účtovných dokumentov
• Správa kalendára eventov
• Správa interných sociálnych sietí

Požiadavky

• Prax v oblasti marketingu alebo event marketingu vítaná
• Proklientský prístup
• Základná znalosť SEO / AdWords / WordPress
• Základná znalosť Excell / PowerPoint /Trello
• Výhodou je základná znalosť grafických a strihových programov / záľuba vo fotení alebo v tvorbe videoobsahu
• Organizačný talent
• Vodičský preukaz s praxou
• Anglický jazyk na konverzačnej úrovni

Ponúkame

rôzne druhy školení / kurzov
prácu v multimediálnej oblasti výroby videí, živých prenosov, online a event marketingu, kde sa človek nikdy nenudí
variabilný pracovný čas
práca v mladom kolektíve

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Mill Valley má aktuálne 4 pracovné ponuky