pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Marketéri

Mill Valley

Senior ONLINE Event Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 04.11.2020

Ponúkame video a grafické služby určené na propagáciu značky, obchodu, služby, produktu – od výroby animovaného videa, livestreamu až po grafický obsah na vašu akciu. Najväčšia časť našich klientov spadá do dvoch hlavných oblastí nášho celkového zamerania: LIVESTREAM služby a ANIMÁCIE + ILUSTRÁCIE.

Náplň práce

Príprava a koordinácia live streamov online projektov pre vybraných klientov. Online konferencie z rôznych oblastí, koncerty, športové podujatia atď. Spolupráca s technickým a kreatívnym oddelením. Projektový manažment a starostlivosť o klienta.

Požiadavky

Prax v organizácii online eventov, komunikácia v SK a EN jazyku, proklientský prístup, komunikácia s klientami.

Ponúkame

Práca v mladom a dynamickom kolektíve s najnovšími technologickými postupmi v oblasti live streamu.

Podobné joby (51)