Mill Valley

Livestream technik

FormaFull-time

Plat1000 — 2000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané24.10.2020

MLV produkcia zabezpečuje ONLINE alebo HYBRIDNÉ eventy, virtuálne konferencie, live stream zo športových, kultúrnych, firemných a iných podujatí. Live streamy sa vysielajú z vlastných štúdií (LED štúdio, obývačka, green screen), z priestorov klienta (town hall meetingy, zasadačky...) alebo z eventových a hotelových priestorov, v prípade športových podujatí aj z exteriéru a niekedy v bojových podmienkach (free ride v zime aj v lete).
MLV zabezpečuje kompletnú produkciu videí, animácií, ilustrácií a grafiky na mieru, výrobu video obsahu na LED obrazovky, do virtuálneho štúdia, grafiky, dokrútky, rozhovory, spoty, zvučky atď.
Ilustrátorské a grafické služby sú k dipozícii aj pre klientov, ktorí potrebujú propagovať značku, produkt alebo službu od propagácie na sociálnych sieťach alebo Google, cez animované video až po video streaming eventu.

Náplň práce

Projektová a technická príprava živých prenosov pre vybraných klientov. Obsluha - zabezpečenie vysielania na eventoch. Vývoj nových technických riešení na HW a SW úrovni. Spolupráca s kameramanmi a réžiou.

Požiadavky

Skúsenosti s realizáciou živých prenosov cez vMix, Vimeo, ZOOM, MS TEAMS a prípadne inými webinár aplikáciami. Výhodou je znalosť strihových a broadcastových programov, programovanie v HTML a ovládanie WordPress-u.

Ponúkame

Práca v dynamickej firme, v ktorej sa určite nebudeš nudiť. Každý projekt je špecifický a vyžaduje si riešenie na mieru. Preto hľadáme kolegu, ktorý má "drive", a vie sa v každej situácii rýchlo zorientovať a správne rozhodnúť. Práca je v kolektíve profesionálov v danej oblasti. Ak ťa baví vývoj nových technológií a vzdelávanie, tak si na správnej adrese.