Go back Späť
Developeri

Senior Java Developer / Team Lead

MIA Solutions

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 2000 — 3000 eur

Dátum pridania: 11.04.2019

MIA Solutions sa objavila na trhu v roku 2011 ako konzultačná spoločnosť o pár vytrvalých a súdržných ľuďoch. Na týchto pevných základoch sa začala rozrastať, tvoriť vlastné produkty a postupne dosahovať veľké výsledky. Dnes má MIA Solutions charakter spoločnosti produktovo-konzultačnej. Naše obzory sa rozšírili aj do Českej republiky, kde bola v roku 2017 založená naša dcérska spoločnosť, MIA Solutions CZ.

Náplň práce

- management softvérového vývoja ako Team Leader vývojovej skupiny, Development Project Leader, SCRUM Master, Product Owner – aktuálne ide o 3- členný tím, ktorý má potenciál do budúcna rásť. Tím pozostáva z mladých ľudí, hľadáme človeka, o ktorého sa budú môcť kolegovia oprieť.
- zastrešenie dvoch aktuálnych interných produktov – vývoj DMS ( Document management system. DMS je projekt, ktorý je vo vývoji, testovaní a implementovaní u prvých zákazníkov, v tomto projekte je veľká perspektíva rastu). Ďalší projekt je náš interný CRM systém. Využívané programovacie jazyky na interných projektoch sú java a C#.
- vývoj a zastrešenie projektov pre zákazníkov (predovšetkým zahraniční kliento zo Švajčiarska, Nemecka, Dánska, ..)
- analýza požiadaviek, návrh a vývoj SW riešení
- dodržiavanie úrovne kvality pomocou nástrojov na analýzy kódu, automatizovaných testovacích procedúr
- zdokumentovanie SW riešení podľa medzinárodných štandardov kvality
- bezpečnosť SW riešení

Požiadavky

- vlastnosti lídra, silne komunikačne zdatná osobnosť
- znalosť programovacieho jazyka Java a príslušných technológií
- skúsenosť s Document Management System- výhoda
- prehľad v Javascript frameworkov - výhoda
- HTML, CSS
- anglický jazyk na výbornej komunikačnej úrovni
- nemecký jazyk- výhoda

Ponúkame

- prácu na HPP
- skvelý, priateľský kolektív
- angličtinu s native speakrom
- kurzy, školenia
- spoločné raňajky, po ktorých nebudeš ani myslieť na obed
- spoločné akcie, výlety
- benefitný balíček, v ktorom si sám navolíš, či chceš ísť cvičiť, strieľať alebo využiješ preplatenie tankovania

Mám záujem

Mám záujem