Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Front End Developer

MIA Solutions

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1500 €

Dátum pridania: 20.05.2019

MIA Solutions tvorí tím jedinečných individualít, ktorým dôvera a disciplína umožňuje neobmedzenú tvorivosť, lojálnosť a skutočnú radosť z práce.Sme hrdí na nízku fluktuáciu nielen služobne skúsených, ale aj mladších kolegov. Rozmer spoločnosti nás učí byť súdržnými, transparentnými, húževnatými, nápomocnými a myslieť out of the box.Základ nášho biznisu tvorí vývoj v rôznych programovacích jazykoch, frontendových aj backendových a TIBCO technológiách.Podieľame sa na významných projektoch prevažne zahraničných, ale aj lokálnych klientov, čím naberáme široký technický a profesionálny rozhľad. A toto sú naše hodnoty, ktoré hrdo žijeme v každodenných aktivitách: úprimnosť a transparentnosť tvorivosť súdržnosť a lojálnosť  radosť pracovitosť a vytrvalosť profesionalita

Náplň práce

Back End Developer:- vývoj aplikácií a aplikačných modulov na základe technickej špecifikácie- tvorba návrhov špecifikácií a technických dizajnov špecifikácie- konfigurácia a úprava systémov podľa vytvorených špecifikácií- customizácia a vývoj časti systému- implementácia a prípadne aj následne testovanie vybraných častí systému- tvorba dokumentácie - práca v menšom aktívnom a produktívnom tímeFront End Developer:- návrh a vývoj existujúcich a nových interných webových aplikácií a webových komponentov založených na HTML / CSS / ReactJS - práca v menšom aktívnom a produktívnom tíme

Požiadavky

Stačia nám základy - ak neovládaš všetky technológie, nevadí, naučíš sa.Back End Developer:- Java- SQL (MySQL/MSSQL) - Spring Ecosystem (Boot, Data, Security...) - RESTFront End:- Javascript (React) - HTML- CSS- Typescript- Git- RESTful API+ angličtina na komunikatívnej úrovni

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku