Metropolitný inštitút Bratislavy

Online marketing špecialista

FormaFull-time

Platod 1200 €

TypTPP

Úroveň

Pridané02.09.2021

Náplň práce

Baví ťa dávať kreatívnemu obsahu kreatívnu formu? Do tímu, ktorý zastrešuje komunikáciu pre Metropolitný inštitút Bratislavy, hľadáme človeka, ktorý bude mať na starosti online komunikáciu.
Keď dostaneš od kolegov zadanie architektonickej súťaže, vidíš v podkladoch hneď päť postov, ktoré z nich vieš vyťažiť a predstavuješ si, ako z nich natočíš video s architektom alebo nahráš podcast s porotcami?
Výborne.
Baví ťa rozmýšľať ako dosiahnuť najlepšie čísla na sociálnych sieťach a vieš povedať, prečo je práve tento príspevok najvhodnejší?

Rámcová náplň práce:
Tvorba obsahu pre sociálne siete, ich správa a vyhodnocovanie, kompletná starostlivosť o web mib.sk a riadenie digitálnych projektov.

  • tvorba obsahu pre social media- príprava jednoduchých grafických výstupov (v prípade náročnejšej grafiky spolupráca s grafikmi), vymýšľanie nových spôsobov a formátov, prezentovania obsahu v online priestore, proaktívne vyhľadávanie vhodných tém na publikovanie

  • tvorba content planu - strategické plánovanie výstupov

  • tvorba a nastavovanie kampaní - Facebook Ads, Google Ads, reportovanie kampane

  • Community management (odpisovanie na komentáre a správy, konzultácia odborných tém s kolegami z MIB)

  • správa webu mib.sk (práca s wordpressom, update informácií, práca s Google analytics a optimalizácia webu (v spolupráci s programátorom)

  • zodpovednosť za podcast MIB talk

Požiadavky

Požiadavky na vzdelanie, schopnosti a odborné znalosti:

  1. Minimálne 2 roky skúseností so sociálnymi médiami, skúsenosti v agentúre výhodou
  2. Skúsenosti s tvorbou, riadením a hodnotením digitálnych kampaní
  3. Znalosť video editačných a grafických programov (Adobe Premier, Photoshop, Figma alebo Canva)
  4. Záujem o rozvoj mesta, verejný priestor a architektúru
  5. Zmysel pre vizuálnu komunikáciu
  6. Bezúhonnosť
  7. Výborná znalosť slovenského jazyka
  8. Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  9. Kreativita, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, organizačné a riadiace schopnosti, koncepčné a analytické myslenie

Súčasťou výberového procesu je úloha:

Pošli nám 2 dva nápady, ako by si využil/využila správu o 2 rokoch fungovania MIB pre online marketing https://mib.sk/wp-content/uploads/2021/06/2-roky-MIB.pdf

Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi amateriálmi doručte elektronicky najneskôr do 3.11.2021.
Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

  • Žiadosť o zaradenie do výberového konania/motivačný list (max. dve normostrany)
  • Životopis (max. 4 normostrany)
  • Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Na inzerát je potrebné reagovať cez https://ats.nalgoo.com/sk/gate/bratislava/register/51207
Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Ponúkame

  • Prácu, ktorá má zmysel nielen pre teba, ale aj pre ľudí okolo teba
  • Skvelých kolegov z naozaj rôznych oblastí
  • Zaujímavé projekty pri ktorých máš obrovské spektrum možností na komunikáciu
  • Obedné prechádzky na zmrzlinu cez historické centrum a popracovné nápoje do 5 minút, keďže sídlime na Ventúrskej
  • Flexibilný pracovný čas, čiastočné homeofficy
  • Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny, valorizácia, príspevok do DDS 2 – 3 %
  • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona.
  • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
  • Samostatnosť bez zbytočného mikromanažmentu
  • Benefity zamestnanca na TPP a zamestnanca verejnej správy
  • multisport karta
  • Nezískaš síce klinec, ale na stavbu sa môžeš ísť pozrieť