Merineo

Fullstack PHP / Magento developer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané30.09.2020

Sme e-biznis inkubátor. Sme to najlepšie miesto, kde klienti môžu naštartovať ich online biznis. Ako vôbec prvá špecializovaná firma sa od roku 2008 zameriavame iba na redakčné systémy WordPress, Magento a Joomla. Máme zohraný inhouse tím, vďaka ktorému vieme komplexne zastrešiť akýkoľvek online projekt od úvodnej biznis analýzy, návrhu riešenia, samotnej realizácie, až po plnohodnotný servis vrátane marketingovej podpory.

Náplň práce

Hľadáme skúseného PHPčkára / PHPčkárku s niekoľkoročnými skúsenosťami a fokusom na Open Source CMS Magento (Zend Framework). Náš fokus je Magento (+ WordPress + Joomla), staviame na tom robustné, veľké e-commerce riešenia. Máme veľa rozbehnutých projektov a nové stále prichádzajú. Hľadáme človeka, ktorý k nám zapadne. Sme malý kolektív a fungujeme na veľmi neformálnom princípe. Nie sme agentúra a nikdy nebudeme, preto ak hľadáš posh agentúrny život, u nás ho nenájdeš. Sme otvorená firma a hľadáme otvorených ľudí :).

Požiadavky

  • Pokročilá znalosť OOP PHP (výhodou je Zend Framework)
  • Výhodou znalosť OOP design patternov, napr. MVC
  • Pokročilá znalosť MySQL
  • Znalosť Magento výhodou
  • HTML, CSS na pokročilej úrovni
  • CSS frameworky, ktoré využívame - Bootstrap 3 / 4
  • Dobrá znalosť JavaScript + jQuery
  • Znalosť GIT

Ponúkame

  • Home office podľa dohody
  • Multisport kartu
  • Pracovný režim podľa dohody (štandardne začíname o 9.00 - 10.00)
  • Naozaj pohodový neformálny team skvelých ľudí
  • Stabilné zázemie vo firme s 12 ročnou históriou
  • Zabezpečíme Tvoju obľúbenú kávu
  • Kancelária v centre starého mesta, kde sa vždy niečo deje :)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top