Rukahore.sk

Šéfredaktor

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1000 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané23.08.2021

Sme mladá spoločnosť prevádzkujúca internetové portály v oblasti hudobného priemyslu.

Náplň práce

Žiješ hudbou 24/7 a baví ťa písať pútavé články? Staň sa šéfredaktorom nášho hudobného portálu news.rukahore.sk

  • písanie, editácia článkov na News.RukaHore
  • vyhľadávanie a spracovávanie zaujímavého obsahu týkajúceho sa hudobného priemyslu
  • sledovanie aktuálneho diania v oblasti hudby
  • vyhodnocovanie úspešnosti a čítanosti článkov
  • nastavenie obsahovej stratégie

Požiadavky

  • kreatívne spracovanie obsahu
  • samostatnosť vo vyhľadávaní a spracovaní zaujímavých tém
  • iniciatívnosť pri vytváraní obsahu
  • zanietenosť pre hudbu v akomkoľvek žánri
  • 100% znalosť gramatiky a štylistiky
  • miesto výkonu práce - Kráľová pri Senci

Ponúkame

  • časovú flexibilita
  • možnú práca z domu
  • možnosť spolupráce s poprednými slovenskými a českými interpretmi
  • zabezpečenie akreditácie na slovenské a české hudobné udalosti
  • poskytnutie bývania za zvýhodnených podmienok v blízkosti kancelárie

👎Čo nechceme

  • kopírovača a prekladača zahraničných článkov
  • neobjektívneho redaktora pretláčajúceho svoje subjektívne názory

👍Čo oceníme

  • záujem a sledovanie zahraničnej hudobnej scény výhodou
  • skúsenosť s písaním článkov a rozhovorov pre magazíny výhodou
  • znalosť anglického a nemeckého jazyka výhodou
  • prehľad vo viacerých žánroch

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top