Ruka Hore

Grafik

MestoKráľová pri Senci

FormaFull-time

Plat1000 — 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Aktualizované11.03.2023

Sme mladá spoločnosť prevádzkujúca internetové portály v oblasti hudobného priemyslu.

Náplň práce

  • návrh dizajnov (merchandise)
  • exportovanie návrhov do požadovaného formátu
  • príprava podkladov do tlače (výroby)
  • tvorba bannerov, letákov, nálepiek a online kreatív
  • tvorba coverov (bookletov) hudobných CD
  • návrh kolekcií oblečenia

Požiadavky

  • kreativita
  • tvorivosť
  • samostatnosť pri vytváraní návrhov bez zadania od interpreta/klienta
  • komunikatívnosť
  • miesto výkonu práce - Kráľová pri Senci

👎 Čo nechceme?

  • plagiátora
  • amaterizmus
  • nedodržiavanie termínov

👍Čo oceníme?

  • záujem o hudobný priemysel
  • predchádzajúce skúsenosti s tvorbou merchandise návrhov a produktov
  • spolupráca pri výbere textilov a vhodných technológií (potlač,výšivka, flex, digitál)
  • skúsenosti s After Effects a motion grafikami

Ponúkame

  • časovú flexibilita
  • možná práca z domu
  • možnosť spolupráce s poprednými slovenskými interpretmi
  • grafický tablet Wacom
  • zaujímavé a motivujúce ohodnotenie (1200€ a viac podľa skúseností)
  • poskytnutie bývania za zvýhodnených podmienok v blízkosti kancelárie

🤟Si presvedčený, že by si zapadol do nášho teamu ale máš viac otázok? Neváhaj a kontaktuj nás!