RukaHore.sk

PHP Developer

FormaFull-time

Platod 2000 €

Úroveň

Pridané15.03.2020

Sme mladá spoločnosť prevádzkujúca internetové portály v oblasti hudobného priemyslu.

Náplň práce

Budeš

  • Pracovať na vývojí nášho vlastného e-commerce systému a moduloch ako sklad, distribúcia, výroba, fakturácia...
  • Pracovať na vývoji nášho nového systému e-shop API pre našich partnerov ako sú Markíza, Funradio, F*ckthem a ďalší
  • Mať čas na refactoring staršieho kódu - cca 20% času venujeme refactoringu staršieho kódu a celý systém priebežne aktualizujeme

Požiadavky

S čím pracujeme

  • Náš systém staviame na PHP verzie 7.2 a používame Nette Framework 2.4 doplnený o Symfony komponenty a Doctrine ORM
  • Používame MySQL databázu,
  • Dôležité časti systému testujeme s nástrojom Codeception
  • Máme radi čistý, striktný objektový kód a páči sa nám filozofia Domain-driven designu
  • Kód a úlohy si zdieľame na Gitlabe

Ponúkame

Ponúkame

  • Možnosť práce z domu alebo v našich priestoroch v Senci - zaujímajú nás výsledky, nie hodiny!
  • Nemáme deadliny - vyvíjame náš vlastný systém, nebuzerujú nás klienti s nezmyselnými požiadavkami
  • Budeš v kontakte s našim CTO, ktorý ti rád sprostredkuje svoje viac ako 10 ročné skúsenosti
  • Možnosť zúčastniť sa na developerských a e-commerce konferenciách
  • Vstupy na eventy, albumy, ktoré oceníš ty aj tvoji priatelia
  • Poskytnutie bývania za zvýhodnených podmienok v blízkosti kancelárie

Očakávame

  • Samostatnosť
  • Vlastnú iniciatívu - budeme radi ak prídeš s novými návrhmi na zlepšenie
  • Dostupnosť na telefóne a pre príležitostné osobné stretnutia
  • Možnosť práce z domu, ale oceníme ak zopár dní v týždni zamakáš aj u nás v kancli (Senec)

Čo nechceme

  • Neflexibilného kolegu
  • Kolegu, ktorý po nociach pracuje na iných projektoch:)
  • Kolegu, ktorý s nami vydrží pár mesiacov - hľadáme niekoho dlhodobo

😎 Si presvedčený, že by si zapadol do nášho teamu ale máš viac otázok? Neváhaj a kontaktuj nás!