mEleven

Editor s organizačnými schopnosťami

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané04.05.2021

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme editora alebo editorku s výbornými komunikačnými schopnosťami a skúsenosťami s prácou v médiách na pozícii redaktora či editora. Na starosti budeš mať celý proces spojený s prípravou natívnych reklamných textov či PR článkov určených na publikovanie na brandových magazínoch a blogoch alebo v online médiách.

Čo budeš robiť?

  • editovať a upravovať články do finálnej podoby – kriticky hodnotiť kvalitu obsahu, štylistiku, overiť pravdivosť informácií, vybrať fotografie a podobne,
  • spolupracovať s tímom pri navrhovaní tém na články,
  • dávať redaktorom spätnú väzbu a celkovo im pomáhať, aby napredovali,
  • komunikovať s klientami, zapracovávať pripomienky a starať sa o to, aby boli vždy spokojní,
  • manažovať „mini projekty“ ako brandové magazíny, naplánované natívne kampane a iné.

Požiadavky

  • skúsenosť s tvorbou textov v médiách a ideálne aj s ich editovaním (to však nie je podmienka),
  • gramatiku a štylistiku na výbornej úrovni,
  • cit pre detail,
  • schopnosť komunikovať v rámci tímu aj navonok so zástupcami klientov,
  • organizačné schopnosti,
  • záujem o marketing a reklamu,
  • všeobecný rozhľad,
  • MS Word, Google Docs.

Ponúkame

Ostatné ťa radi naučíme. Na oplátku ponúkame prácu so super tímom aj v rámci takýchto projektov, či na natívnych kampaniach v online médiách. V rámci svojej práce sa môžeš venovať rôznorodým témam, takže nuda nehrozí. Pracujeme len z domu a sme roztrúsení vo viacerých kútoch Slovenska aj mimo neho. Do veľkej miery môžeš mať flexibilný pracovný čas, ale chceli by sme ťa aspoň na 80 hodín mesačne. Odmena závisí od dohodnutého pracovného času a od tvojich schopností. Podľa plnenia cieľov a práce v danom kvartáli dostaneš aj kvartálne odmeny. Ideálne to vyjde tak, že to dokopy bude tvoriť trinásty plat.