Medusa Services

Brand Marketing Manager

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané21.09.2021

Medusa verí, že gastro má budúcnosť.
Sme najväčšia gastrofirma na Slovensku, Najzamestnávateľ 2021 a 2022 a náš 12-členný marketingový tím ťa rád usadí vedľa seba v unikátnom office v Pradiarni 1900, kde zhodou okolností máme tiež dve z našich vyše 20 prevádzok.

Náplň práce

Zásadným spôsobom rozširujeme marketingové oddelenie najväčšej gastro spoločnosti a chceme nabrať skúsených a kvalitných kolegov, ktorí nám pomôžu svojimi skúsenosťami potvrdiť a naďalej rozvíjať naše postavenie na trhu. Máme niekoľko prevádzok primárne v Bratislave a plánujeme otvoriť ďalšie zaujímavé projekty v najbližších rokoch. Naše značky sú rôznorodé, od záberu na stredomorskú kuchyňu, zamerania na kvalitné steaky, bistrá a kaviarne, nočné kluby, rockový pub, korporátne kantíny, vlastnú cukráreň a pekáreň, ale aj franchise zo zahraničia.
Vidíme veľký priestor v rozvoji všetkých našich značiek a preto sme vytvorili pre ostrieľaných marketérov nový typ pozície a to je brand marketing manažér.
Máme viacero brandov a preto hľadáme ďalších troch nových kolegov, ktorí posilnia marketingové oddelenie. Táto pozícia bude vyžadovať jasný fokus na danú značku, stratégiu, social a operatívny marketing. V skratke, budeš spoluzodpovedať za marketingový mix pridelených prevádzok a zároveň budeš koordinovať procesy pri otváraní nových.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Marketingová starostlivosť o priradené prevádzky podľa zadania CMO a zverenia (grafika a DTP, produkcia, kampane, PR).
  • Spoluriadenie v marketingovom teame, všetkých ich výstupov v kontexte stanovených plánov a priorít. (Produkcia, Social, Dramaturgia, MedusaCard, Grafika, obsahový marketing).
  • Plánovanie, navrhovanie, realizácia cielených marketingových kampaní na podporu jednotlivých produktov a služieb na úrovni skupiny, krajín a jednotlivých prevádzok.
  • Samostatné riadenie zverených existujúcich a nových projektov či ich častí podľa zadania CMO (dizajn a grafika, produkcia, launch komunikácia, MedusaCard). Manažment projektu od A po Z.
  • Samostatné riadenie špecifických projektov či ich častí podľa zadania (produktové prevádzkové projekty, MedusaCard projekty, iné).
  • Príprava a dodržiavanie marketingových rozpočtov kampaní pre pridelené prevádzky.
  • Spoluriadenie a dohľad nad online aktivitami spoločnosti a pridelených prevádzok. Spolupráca s CMO a manažérmi prevádzok.
  • Denné činnosti a participácia na všetkých operatívnych úlohách a aktivitách spojených s podporou prevádzok v oblasti reklamy, tlače, menu, webovej a online prezentácie, offline prezentácie, print produkciou, dramaturgiou, systémom MedusaCard a grafickými zadaniami a výstupmi.
  • Prezentácie a príprava rôznych podkladov pre CMO, príprava plánov kampaní a komunikácie.
  • Spolupráca s mediálnymi a reklamnými agentúrami, spolupráca s kľúčovými partnermi a dodávateľmi firmy.
  • Iné podľa potrieb projektov a určenia nadriadeného.

Požiadavky

Vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie – preferované zameranie marketing

Odborné schopnosti:

  • Min. 5 rokov praxe na obdobnej pozícii, skúsenosť z gastro odvetvia, prip. retail – výhodou
  • Skúsenosť s nastavovaním / implementáciou procesov
  • Skúsenosť s vedením tímu
  • Anglický jazyk - aktívne
  • MS Office - pokročilý

Osobnostné predpoklady:

  • Zodpovednosť, precíznosť, pozitívny prístup
  • Komunikačné schopnosti, organizačné schopnosti, proaktivita, kreativita
  • Schopnosť zvládania stresových situácií
  • Flexibilita
  • Schopnosť multitasking, skvelý time manažment
  • Dokážeš si obhájiť svoj názor, ale zároveň pripustíš tímovú diskusiu
  • V neposlednom rade si schopný pozerať na na situácie out of the box

Ponúkame

  • Skutočná možnosť realizácie a implementovania svojich nápadov, možnosť kariérneho postupu
  • Skvelý tím, firemná kultúra rodinnej spoločnosti, preferujeme otvorenú komunikáciu
  • Zázemie v najväčšej gastronomickej spoločnosti a jednotke na slovenskom trhu #podnaistotu do Medusa
  • Strava zabezpečená v kantíne Medusa priamo v budove pracoviska
  • Zamestnanecká zľava do prevádzok Medusa
  • Multisport karta
  • Vzdelávanie a rozvoj v oblasti marketingu