Medirex Servis

Digital Graphic Designer

FormaFull-time

Platod 1200 €

Úroveň

Pridané22.12.2020

Náplň práce

Do nášho digital-marketingového tímu hľadáme grafika, zameraného hlavne na digital, ktorý nám pomôže navrhnúť vizuálnu identitu našich brandov a prenesie ju aj do online kampaní, newsletterov, sociálnych sietí a v menšej miere nám pomôže aj s web dizajnom našich stránok.

Pôsobíme v oblasti healthcare a hospitality, preto budeš môcť pracovať na rôznych projektoch z rôznych oblastí. Do nášho portfólia patria napríklad značky ako: Medirex, Gyncare, Hotel Lomnica, Selaví, ViaJur a niekoľko ďalších healthcare a hospitality projektov.

Tvoja náplň práce

  • Návrh vizuálnej identity digitálnej komunikácie našich brandov
  • Tvorba grafických vizuálov pre online marketingovú komunikáciu (PPC kampane, newslettre, sociálne siete a pod.)
  • Dizajnovanie nových webových projektov, landing pages a microsites
  • Grafické úpravy aktuálnych webových projektov a jednotlivých UI komponentov
  • Kreatívne myslenie a navrhovanie nápadov na zlepšenie
  • Komunikácia a spracovanie požiadaviek od zadávateľov
  • Spolupráca pri tvorbe digitálnej stratégie

Požiadavky

  • 2-3 ročné skúsenosti s tvorbou grafiky pre online komunikáciu a s webdizajnom
  • Kreatívne myslenie pre tvorbu vizuálov kampaní a webstránok
  • Pixel perfect dizajn, cit pre detail a prehľad v najnovších trendoch
  • Pokročilá znalosť grafických programov Figma/Sketch/Adobe XD, Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign
  • Prehľad v oblasti UX/UI
  • Data-driven prístup a analytický nadhľad pri tvorbe dizajnu
  • Zodpovednosť, samostatnosť a chuť sa učiť nové veci

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám:

  • Štrukturované CV
  • Ukážku tvojich prác / portfólio
  • Prehľad oblastí, v ktorých si silný/silná
  • Prehľad oblastí, v ktorých sa chceš zlepšiť

Ponúkame

  • Flexibilný pracovný čas
  • Príspevok na stravu nad rámec zákona
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS
  • Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
  • Rôzne zamestnanecké zľavy
  • Multisport karta
  • Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí zdravotníckeho sektora
  • Príjemné pracovné prostredie

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top