Medirex Servis

Content Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1600 €

Úroveň

Pridané26.11.2020

Náplň práce

Máš prehľad v online marketingu a vieš aké formy komunikácie fungujú najlepšie pre rôzne cieľové skupiny?

Do nášho digital-marketingového tímu hľadáme content marketingového špecialistu, ktorý nám pomôže s online komunikáciou našich značiek.

Tvojou úlohou bude tvorba obsahu ale aj formátu našej online komunikácie. Budeš mať na starosti výber vhodných kanálov na komunikáciu, či pôjde o newsletter, blog, sociálne siete alebo inú platformu.

Pôsobíme v oblasti healthcare v najmodernejších a najväčších laboratóriách na Slovensku Medirex. Spolupracujeme na vývoji nových jedinečných testov a medzi naše ďalšie značky patrí aj centrum asistovanej reprodukcie Gyncare, liečba kmeňovými bunkami v Nemocnici Malacky a ďalšie healthcare projekty.

Tvoja náplň práce
• Navrhovanie vhodných komunikačných kanálov pre online komunikáciu
• Tvorba a plánovanie obsahu pre jednotlivé komunikačné kanály
• Písanie textov pre web, blog a marketingové kampane
• Vytváranie segmentov cieľových skupín a ich A/B testovanie
• Nastavenie a správa klasických a automatizovaných newslettrových kampaní
• Zhotovovanie zadaní a spolupráca s grafikom pri tvorbe vizuálov
• Získavanie podkladov pre tvorbu obsahu
• Vytváranie a prezentácia reportov s návrhmi na zlepšenie
• Sledovanie najnovších trendov a formátov v online
• Spolupráca pri tvorbe digitálnej stratégie

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám:
• Štrukturované CV
• Ukážku tvojich prác / portfólio
• Prehľad oblastí, v ktorých si silný/silná
• Prehľad oblastí, v ktorých sa chceš zlepšiť

Požiadavky

• 3-4 ročné skúsenosti s content marketingom, správou sociálnych sietí, copywritingom alebo z inej oblasti online marketingu
• Strategické a kreatívne myslenie pre tvorbu dlhodobých plánov komunikácie
• Skúsenosť s písaním textov na blog, landing pages a pre marketingové kampane
• Znalosť newslettrových nástrojov pre tvorbu emailových kampaní (Mailchimp, MailJet a pod.)
• Základná znalosť a princípy SEO/AKW pri tvorbe článkov, základná orientácia v Google Analytics
• Data-driven prístup a grafické cítenie pre tvorbu briefov pre grafikov
• Zodpovednosť, samostatnosť a chuť sa učiť nové veci

Ponúkame

• Flexibilný pracovný čas
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Príspevok zamestnávateľa na DDS
• Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
• Rôzne zamestnanecké zľavy
• Multisport karta
• Stabilné postavenie spoločnosti v prostredí zdravotníckeho sektora
• Príjemné pracovné prostredie
• Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa