Medirex Servis

Online Marketing Specialist

FormaFull-time

Platod 1500 €

Úroveň

Pridané15.03.2020

Náplň práce

Do nášho marketingového tímu hľadáme online špecialistu, ktorý sa bude venovať špičkovej gastronómii v našej reštaurácii a vínotéke, eshopu s vínom a nášmu vlastnému vinárstvu. Tvojou úlohou bude zastrešiť našu online komunikáciu a pomôcť nám spoločne v budovaní nášho brandu.

Tvoja náplň práce
Navrhovanie, vytváranie a plánovanie obsahu na sociálne siete, podľa vopred dohodnutej a naplánovanej stratégie
Vytváranie a plánovanie klasických a automatizovaných newsletrových kampaní
Tvorba copytextov pre online komunikáciu
Návrh online kampaní na budovanie brandu a výkonnostných kampaní v spolupráci s digitálnou agentúrou
Tvorba reportov a spracovanie návrhov na optimalizáciu kampaní a komunikácie
Tvorba briefov a spolupráca s fotografom, grafikom a dodávateľmi
Komunikácia s influencermi, odborníkmi z gastronómie a vinármi
Spolupráca pri tvorbe digitálnej stratégie
Sledovanie najnovších trendov a formátov v online

Požiadavky

Naše požiadavky

  • 2-3 ročné skúsenosti s online marketingom
  • Ovládanie práce s Facebook Business Managerom
  • Základná znalosť Google Analytics, Google Datastudio, Mailchimp
  • Strategické a kreatívne myslenie s analytickým nadhľadom
  • Zodpovednosť, samostatnosť a chuť sa učiť nové veci
  • Grafické a estetické cítenie

Ponúkame

  • Stabilné postavenie zamestnávateľa v prostredí súkromných zdravotníckych zariadení,
  • Príspevok zamestnávateľa na stravné lístky nad rámec Zákonníka práce,
  • Možnosť ďalšieho profesionálneho a odborného rastu,
  • Korektný a profesionálny prístup zo strany zamestnávateľa,
  • Systém zamestnaneckých výhod a benefitov,
  • Príspevok zamestnávateľa na DDS,
  • Podpora ďalšieho vzdelávania,
  • Príjemné pracovné prostredie.