Go back Späť
Marketéri

WEB/APP SPECIALIST

Medirex Group

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1800 eur

Dátum pridania: 25.03.2019

MEDIREX GROUP je skupina spoločností, ktoré sa zaoberajú poskytovaním kvalitnej zdravotnej starostlivosti od prevencie, cez diagnostiku až po liečbu ochorení. Sme najväčšou a najmodernejšou sieťou diagnostických laboratórií na Slovensku. Zamestnávame viac ako 1 600 zamestnancov.
Pracovať pre spoločnosť MEDIREX GROUP znamená zaradiť sa do celoslovenskej rodiny špičkových pracovísk, tvorených spoločnosťami Medirex, a. s., Medicyt, s. r. o., Nemocničná, a. s. (Nemocnica Malacky), Senior - geriatrické centrum, n. o., HPL, s. r. o. a Medirex Servis, s. r. o.

Náplň práce

Do nášho online marketingového tímu hľadáme špecialistu na navrhovanie, správu a UX/UI optimalizáciu našich webstránok a aplikácii.

Pôsobíme v oblasti healthcare v najmodernejších laboratóriách na Slovensku a tvojou úlohou bude navrhovať, realizovať a analyzovať vylepšenia našich webstránok a pomôcť nám spoločne dosahovať lepšie výsledky.

Tvoja náplň práce:
- Navrhovanie a správa webstránok a aplikácií
- Analyzovanie návštevnosti a správania používateľov
- UX/UI optimalizácia, testovanie úprav a monitoring výkonnosti
- Zhotovovanie podrobných briefov pre reklamnú agentúru a developerov
- Nastavovanie a zapracovanie analytických nástrojov a systémov
- Vytváranie a prezentácia reportov s návrhmi na zlepšenie
- Dohľad a zodpovednosť za správny postup a realizáciu pri tvorbe webstránok, od
briefu a wireframe-ov až po testovanie a spustenie webstránky
- SEO onpage optimalizácia webstránok, analýza kľúčových slov
- Aktívna spolupráca s PPC agentúrou
- Vyhodnocovanie výkonnostných online marketingových aktivít
- Sledovanie najnovších trendov a nástrojov v online
- Spolupráca pri tvorbe digitálnej stratégie

Požiadavky

- min 2 ročné skúsenosti s online marketingom, návrhmi a správou webstránok
- Pokročilá znalosť Google Analytics, Datastudio, Tag Manager, Wordpress
- Prehľad v oblasti UX/UI, SEO, PPC
- Základná znalosť HTML a CSS
- Data-driven prístup
- Zodpovednosť, samostatnosť a chuť učiť sa nové veci

Ponúkame

- Spoluprácu a super Šéfa :)
- Flexibilný pracovný čas
- Stabilné postavenie spoločnosti na trhu
- Bonusová dovolenka navyše
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Príspevok zamestnávateľa na DDS
- Možnosť ďalšieho profesionálneho rozvoja a rastu
- Štedrý systém zamestnaneckých zliav

Mám záujem

Mám záujem

Medirex Group má aktuálne 2 pracovné ponuky