Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Social Media Specialist

Medirex Group

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 — 1500 eur

Dátum pridania: 25.03.2019

MEDIREX GROUP je skupina spoločností, ktoré sa zaoberajú poskytovaním kvalitnej zdravotnej starostlivosti od prevencie, cez diagnostiku až po liečbu ochorení. Sme najväčšou a najmodernejšou sieťou diagnostických laboratórií na Slovensku. Zamestnávame viac ako 1 600 zamestnancov.Pracovať pre spoločnosť MEDIREX GROUP znamená zaradiť sa do celoslovenskej rodiny špičkových pracovísk, tvorených spoločnosťami Medirex, a. s., Medicyt, s. r. o., Nemocničná, a. s. (Nemocnica Malacky), Senior - geriatrické centrum, n. o., HPL, s. r. o. a Medirex Servis, s. r. o. alebo sa zaradiť do tímu divízie zameraného na voľnočasové aktivity, zachovanie kultúrneho dedičstva v oblasti cestovného ruchu, agroturistiky a podpory regionálneho rozvoja.

Náplň práce

Do nášho online marketingového tímu hľadáme DVOCH Social Media Špecialistov, ktorí popri vytváraní kvalitného obsahu budú zvláda tvoriť aj reklamné kampane vo Facebook Business Manager. Tvojou úlohou bude zastrešiť našu komunikáciu a pomôcť nám spoločne v budovaní povedomia o našej značke.NOVÝ/Á KOLEGA/YŇA 1. bude mať na zodpovednosti online so zameraním na ženyNOVÝ/Á KOLEGA/YŇA 2. sa bude realizovať v oblasti healthcare s orientáciou na samoplatcovDetailnejšia náplň práce:- Navrhovanie, vytváranie a plánovanie obsahu, podľa vopred dohodnutej stratégie, nielen na Facebooku a Instagrame, ale aj LinkedIne, či Youtube- Návrh a tvorba výkonnostných akvizičných a remarketingových kampaní s Facebook Business Managerom, od vytvorenia cieľových skupín až po vyhodnocovanie a optimalizáciu- Vytváranie a plánovanie emailingových kampaní- Sledovanie najnovších trendov a formátov v online- Monitoring komunikácie priamej aj nepriamej konkurencie- Reportovanie výsledkov s návrhmi na zefektívnenie kampane- Komunikácia s influencermi, reklamnou agentúrou a odborníkmi