MediaCom Bratislava

Grafický dizajnér

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané15.01.2021

Vitajte v MediaCom(e),

pomáhame značkám prostredníctvom médií odomknúť ich rastový potenciál. Robíme to vďaka nášmu systémovému mysleniu, aplikujeme ho na dáta, technológie a tvorbu komunikačných stratégií, ktoré generujú predaje a budujú značky. Sme súčasťou WPP, celosvetovo najväčšieho zoskupenia marketingových komunikačných služieb, čo nám dáva prístup k bohatým dátovým zdrojom a benchmarkom.

Vieme, že keď investujeme do našich ľudí, doručíme lepšie výsledky nielen pre nich, ale aj pre našich klientov. Tiež vieme, že talent má veľa podôb. To je dôvod prečo máme v našej agentúre prostredie, v ktorom oslavujeme rozdielnosť.

Chcete pracovať s múdrymi, kreatívnymi, entuziastickými ľuďmi? My tiež.

Náplň práce

Hľadáme Mid grafického dizajnéra, ktorý bude súčasťou nášho kreatívneho tímu.
Čo budeš u nás robiť:

  • Vytvárať kreatívne výstupy na sociálne siete a do kampaní našich klientov
  • Upravovať fotografie tak aby vždy vyzerali tip top
  • Vymýšľať a realizovať kreatívne koncepty v spolupráci s ostatnými členmi tímu
  • Oceníme, ak dokážeš pomôcť s motion contentom – t.j. v základe editovať video, doplniť titulky, exportovať pre online/TV použitie

Nehľadáme juniora, ale nečakáme, že budeš vedieť všetko. Niečo sa naučíš ty od nás, niečo my od teba. :)

Požiadavky

  • grafické cítenie a zmysel pre detail
  • zodpovedný prístup k práci a deadlinom
  • schopnosť navnímať štýl vizuálnej komunikácie značky a používať ju vo svojich výstupoch
  • skills v grafických programoch Adobe CC - primárne Photoshop, Illustrator
  • často pre našich klientov pripravujeme aj motion content, takže ak ovládaš aj Premiere, je to veľké +
  • chuť posúvať sa (spolu s nami a našimi klientmi) ďalej!

Spolu s CV nám nezabudni poslať aj ukážky tvojich prác - portfólio (napr. Dribbble/Behance link)