MEDIA CENTRAL

Social Media Manager

FormaFull-time

Platod 1400 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané28.04.2021

Sme špičková full service komunikačná agentúra. Myslíme ako veľká agentúra, ale pritom máme všetky benefity butikovej agentúry – osobný prístup, rýchle a efektívne konanie a navyše nám skutočne záleží na vašej značke. Veríme naším klientom, preto je naša práca úprimná a komunikácia autentická i uveriteľná. Každý z našich nápadov je šitý na mieru a je dobre naplánovaný od začiatku do konca.

Náš tím sa špecializuje na prepojenie vzťahov s verejnosťou, marketingových nástrojov, špičkovej videoprodukcie, inovatívnych eventov a influencer marketingu s cieľom zvýšiť povedomie o vašej značke, dosah a dosiahnuť úspech, nech ho definujete akokoľvek.

Viac sa o nás, našich klientoch a projektoch dozvieš na www.mediacentral.sk.

Náplň práce

Od Social Media Managera sa očakáva spolupráca na vytvorení celkovej komunikačnej stratégie pre klienta, komunikácia s klientom, samostatné plánovanie a vyhodnocovanie projektov na sociálnych sieťach – Facebook, Instagram a iných, tvorba a publikovanie príspevkov, základná orientácia v reklamných nástrojoch, propagácia aktivít spoločnosti, sledovanie konkurencie, nových trendov, vyhľadávanie nových príležitostí.

Požiadavky

Do tímu úspešnej slovenskej komunikačnej agentúry s množstvom zaujímavých klientov hľadáme kreatívnu posilu na pozíciu Social Media Manager. Hľadáme skúseného, kreatívneho a zodpovedného človeka, ktorý dokáže pracovať samostatne, ale je aj tímový hráč. Dôležité sú komunikačné zručnosti, ktoré sa zídu pri každodennej komunikácii s klientmi aj kolegami. Okrem správy sociálnych sietí by mal mať zvládnuté základy online analytických a marketingových nástrojov ako Facebook Business Manager, Ads Manager či Google Ads a Analytics. Pozícia je vhodná pre uchádzačov s aspoň dvojročnou praxou na obdobných pozíciách.

Ponúkame

Ponúkame adekvátne finančné ohodnotenie, flexibilný pracovný čas, dobrú atmosféru v mladom pracovnom kolektíve a rôzne benefity.