Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PPC Specialist / Manager

Media and Digital Services

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 17.10.2019

Patríme medzi TOP 5 mediálnych agentúr na trhu a spájame know how odborníkov s viac ako 10-ročnými skúsenosťami z oblasti fullservisovej mediálnej a digitálnej komunikácie.

Pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov. V rámci online realizujeme služby od brandových kampaní, cez social media, analytiku, SEO, až po performance.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude samostatný návrh a setup komplexných kampaní. Veríme, že máš rád kampane pod svojou správou vypimpované, keďže samozrejmá je ich pravidelná optimalizácia a vyhodnocovanie tak, aby prinášali klientom želaný výsledok, ktorý vieš zhodnotiť nielen číslami v tabuľke ale aj slovne.

Budeš priebežne sledovať budgety a budeš mať perfektný prehľad o svojich kampaniach a ich spendoch v Google Adwords, Facebook, Linkedin, Adform, atď.

Keďže sme v tom čo robíme odborníci, rôzne analýzy a následné strategické odporúčania pre klientov v rámci longtermových a kampaňových zadaní sa stanú (ak ešte nie sú) tvojim koníčkom.

Ak dychtíš po novinkách a trendoch na trhu v tejto oblasti, budeš k nim mať prístup a budeš ich aj môcť implementovať do vhodných kampaní.

Online oddelenie stále posúvame dopredu, takže sa môžeš realizovať a tvoje nápady pre rozvoj PPC produktov určite nezostanú nepovšimnuté.

Požiadavky

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku