Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Digital Manager vo fullservisovej mediálnej agentúre

Media and Digital Services

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2000 €

Dátum pridania: 09.06.2019

Patríme medzi TOP 5 mediálnych agentúr na trhu a spájame know how odborníkov s viac ako 10-ročnými skúsenosťami z oblasti fullservisovej mediálnej a digitálnej komunikácie.

Pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov. V rámci online realizujeme služby od brandových kampaní, cez social media, analytiku, SEO, až po performance.

Náplň práce

Do nášho digital tímu hľadáme komunikatívneho kolegu so znalosťou lokálnych médií a skúsenosťami s menšími PPC kampaňami.

Požiadavky

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku