Media and Digital Services

PPC Specialist / Performance Manager

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.11.2020

Mediálka, ktorá siaha za hranice štandardného mediálneho servisu

Náplň práce

Tvojou úlohou bude samostatný návrh a setup komplexných kampaní. Veríme, že máš rád kampane pod svojou správou vypimpované, keďže samozrejmá je ich pravidelná optimalizácia a vyhodnocovanie tak, aby prinášali klientom želaný výsledok, ktorý vieš zhodnotiť nielen číslami v tabuľke ale aj slovne.

Budeš priebežne sledovať budgety a budeš mať perfektný prehľad o svojich kampaniach a ich spendoch v Google Adwords, Facebook, Linkedin, Adform, atď.

Keďže sme v tom čo robíme odborníci, rôzne analýzy a následné strategické odporúčania pre klientov v rámci longtermových a kampaňových zadaní sa stanú (ak ešte nie sú) tvojim koníčkom.

Ak dychtíš po novinkách a trendoch na trhu v tejto oblasti, budeš k nim mať prístup a budeš ich aj môcť implementovať do vhodných kampaní.

Online oddelenie stále posúvame dopredu, takže sa môžeš realizovať a tvoje nápady pre rozvoj PPC produktov určite nezostanú nepovšimnuté.

Požiadavky

  • minimálne 1 rok pracovných skúsenosti so správou komplexných PPC kampaní
  • samostatnosť pri riešení zadaní a pri komunikácii s klientmi
  • time management
  • strategické myslenie
  • zmysel pre detail
  • výhodou je Google Ads, Analytics či Facebook certifikácia
  • zápal do práce a hlad po novinkách

Ponúkame

V MDS pracujú odborníci z rôznych média oblastí – získaš komplexný pohľad nielen na online marketing. Pre našich klientov zastrešujeme stratégie, plánovanie a nákup všetkých média typov. V rámci online realizujeme služby od brandových kampaní, cez social media, analytiku, SEO, až po performance.

Budeš pracovať pre top klientov z viacerých odvetví ako napríklad Poštová banka, J&T banka, Dôvera, developeri J&T Real Estate a Penta Investments, alebo Fortuna, inovatívna 365.bank a veľa ďalších.

Mladý kolektív so zmyslom pre humor, školenia, konferencie, spoločné tímové koučingy pre náš rozvoj, pravidelné feedbackovanie, teambuildingy, ročné odmeny, nárok na celoročnú nadštandardnú zdravotnú starostlivosť, Multisport karta, sickdays, sociálny alebo športový program, narodeninový deň voľna, nové kancelárie v Digital Parku, aj akékoľvek časopisy z vydavateľstva News&Media Holding (napr. TREND, EMMA či PLUS7DNÍ a i.).

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top