Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1700 — 2300 €

Dátum pridania: 26.09.2019

Hľadáme skúseného arťáka/arťáčku (team leadra) plného vizuálnych nápadov s predstavivosťou, akú si nedokážeme ani predstaviť.
Ak si to Ty, tak Ťa čakajú kreatívne práce pre značky ako COCA–COLA, MASTERCARD, NESTLÉ CEREALS, MEDIREX a ďalšie. Doma aj v zahraničí sme získali viac ako 100 kreatívnych ocenení, takže budeš na správnom mieste.

Náplň práce

Vyžadujeme spoľahlivosť a chuť prijímať výzvy bez toho, aby sme Ťa k tomu museli vyzývať :-) .
Okrem toho sa budeš podieľať na príprave kampaní od nápadu až po realizáciu, či už z pohľadu grafiky, dizajnu, art direction – a to pre online aj offline.

Požiadavky

Mám záujem

Mayer/McCann-Erickson má aktuálne 2 pracovné ponuky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku