+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 2500 €

Dátum pridania: 21.11.2019

Pridaj sa do reklamnej agentúry MAYER/McCANN-ERICKSON, v ktorej budeš pracovať pre značky ako COCA-COLA, MASTERCARD, NESTLÉ CEREALS, MEDIREX a ďalšie.
Sme súčasťou medzinárodnej reklamnej siete McCann Worldgroup s najväčším počtom pobočiek po celom svete. To nám umožňuje prístup ku know-how, ktoré bolo overené na zahraničných trhoch.
Doma aj v zahraničí sme získali viac ako 100 kreatívnych ocenení, takže budeš na správnom mieste. Svoje služby poskytujeme klientom na Slovensku, v Českej republike, Maďarsku a Libanone.

Náplň práce

Hľadáme copywriterku alebo copywritera, ktorí sa nezľaknú žiadneho zadania a nenechávajú si svoje nápady len pre seba. Vyžadujeme spoľahlivosť a chuť prijímať výzvy bez toho, aby sme ťa na to museli vyzývať :-).

Ďalej od teba očakávame:

Požiadavky

Ako zistíš, či a ako veľmi sa hodíš na túto prácu?
Podľa toho, koľko máš odpovedí „áno“ na nasledujúce otázky:

• Baví ťa písanie a hrať sa so slovíčkami?
• Vieš prezentovať seba aj svoje nápady?
• Si kreatívna/-y a baví ťa vymýšľanie?
• Sleduješ reklamu?
• Vieš písať a hovoriť po anglicky tak, že ti druhí rozumejú?

Ponúkame

Zaujímavú prácu pre top svetových klientov
Značky ako Coca-Cola či Mastercard netreba predstavovať. Vymýšľame pre nich 365 dní do roka (v skutočnosti 250 dní, lebo iba toľko pracovných dní má tento rok). Nebavíme sa tu o adaptáciách alebo prekladoch, ale o nových originálnych ideách, z ktorých sa stávajú lokálne kampane. Videl/-a si napr. kampaň #CokeRulez?

Teambuildingy malé aj veľké
Agentúra = ľudia.
Toto je pravidlo, ktoré platí vždy a všade. Preto je pre nás dôležité, aby sa každý člen agentúry cítil u nás skvelo. A to nielen v práci, ale aj mimo nej. Preto si radi vymýšľame rôzne spoločné akcie, kde sa môžeme baviť o reklame, aj keď nám za to neplatia :).
Preto organizujeme:
• husacie hody,
• každú stredu máme firemné raňajky,
• MDD párty pre potomkov našich odeckovaných kolegov,
• opekačky,
• novoročnú párty,
• lyžovačky,
• neorganizované a náhodné žúrky,
• atď.

Workshopy, školenia
Ako hovorí klasik, „ľudia otupievajú“. My proti tomu bojujeme aktívnou účasťou našich kolegov na rôznych školeniach, seminároch, workshopoch, konferenciách či kreatívnych súťažiach.

Extra lóve
Platom sa u nás odmeny nekončia. Veľmi jednoducho si môžeš „privyrobiť“ tým, že budeš mať ozaj originálne idey, ktoré ocenia aj poroty na kreatívnych festivaloch. Následne to oceníme aj my v podobe finančnej odmeny.
Okrem toho máme pre každého kolegu prichystané aj „ďakovné“ bonusy, ktoré sa vyplácajú za vernosť agentúre.

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 3 ďalšie. Zobraziť všetky