Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Art Director

Mayer/McCann-Erickson

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 1500 eur

Dátum pridania: 21.02.2019

Pridaj sa do reklamnej agentúry, v ktorej budeš pracovať pre značky ako COCA-COLA, MASTERCARD, NESTLÉ CEREALS, MEDIREX a ďalšie. Doma aj v zahraničí sme získali viac ako 100 kreatívnych ocenení, takže budeš na správnom mieste.

Náplň práce

Hľadáme arťáka/arťáčku plného/plnú vizuálnych nápadov s predstavivosťou, akú si nedokážeme ani predstaviť. Vyžadujeme spoľahlivosť a chuť prijímať výzvy bez toho, aby sme ťa na to museli vyzývať :-) .

Požiadavky

- Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
- angličtina na úrovni B1
- kreatívny duch a konceptuálne zmýšľanie
- schopnosť udržať si tieto danosti aj pod tlakom