Max Sport

E-commerce Specialist

FormaFull-time

Platod 1700 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané18.08.2021

Náplň práce

Hľadáme ambiciozného človeka s pozitívnym vzťahom k online technológiám a e-commerce.
V teame Max Sport budes pracovat s nasledovnou agendou:

  • zodpovednosť za web stranky a e-shopy spoločnosti (súčasťou je aj starostlivosť o úplne novú značku)
  • nadstavenie online predajnej stratégie e-shopu
  • zodpovednosť za výsledky elektronického obchodu
  • riadenie rozpočtu a implementácia obchodných cieľov
  • analýza konkurencie a súčasných trendov
  • analýza užívateľského správania, navštevnosti webov a e-shopov, návrhy na zmeny
  • správa ponuky internetového obchodu
  • dbať na správnosť informácií na stránkach a e-shopoch s ohľadom na potreby zákazníka
  • správa informácii o zákazníkoch v internom systéme (schvaľovanie nových partnerov)
  • súčinnosť pri optimalizácii SEO
  • príprava a realizácia PPC kampaní a pravideľná optimalizácia (Google – search, bannery, nákupy, sklik, facebook)
  • aktívna komunikácia s programátormi e-shopu a externou marketingovou agentúrou s cieľom zadávania a kontroly úloh súvisiacich s rozvojom e-shopu
  • udržiavanie funkčnosti všetkých modulov e-shopu a vykonávanie zmien v
    jednotlivých funkcionalitách podľa potreby (nie programovanie)
  • návrh a zavádzanie opatrení smerujúcich k zvýšeniu predaja cez e-shop, zlepšeniu zrozumiteľnosti, komfortu a použiteľnosti objednávkových formulárov
  • užívateľské testovanie funkcionality e-shopu, analýza chýb a problémov (na základe testovania, ale aj reálneho nasadenia) a následné navrhovanie a realizácia zmien a úprav
  • tvorba popisov nových výrobkov v spolupráci s marketingovým oddelením
  • pravidelný reporting aktivít a výsledkov kampaní

*veľmi oceníme, keď nám sprievodný email nenecháš prázdny ale naopak, napíšeš nám o tvojich skúsenostiach, úspechoch, výzvach, prečo ťa pozícia zaujala.

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. Stupňa

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vzdelanie v odbore:
Ekonomické/marketingové/humanitné/technické

Ostatné znalosti:
Microsoft Word – Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook – Pokročilý
Google analytics – Pokročilý
Google ads – Pokročilý
Facebook business manager – Pokročilý
Skúsenosti s webovými optimalizačnými nástrojmi výhodou (A/B testing, SEO..)

Vodičský preukaz:
B

Počet rokov praxe:
2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• vášeň pre online svet
• prirodzená schopnosť komunikovať so zákazníkmi, agentúrami
• zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
• systematický prístup k práci so zameraním na detail
• skúsenosť s e-shopom podmienkou
• znalosti princípov SEO a PPC (google, sklik, facebook)
• aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka výhodou

Ponúkame

• zázemie v stabilnej a dynamickej spoločnosť, kde je každý nápad vítaný
• možnosť využívať svoje skúsenosti na projektoch s medzinárodným dosahom
• výsledky tvojej práce uvidia milióny zákazníkov po celom svete
• osobný prístup k zamestnancom
• mladý a dynamický kolektív
• možnosť športovej karty
• najlepšia káva na trhu

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top