Reverto

Social Media Manager/Graphic Designer

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané13.10.2021

Náplň práce

Hľadáme kreatívneho a progresívneho študenta, ktorý ma chuť sa zapojiť do tímu butikovej agentúry Reverto. Našich klientov radíme do “love brands”, nielen kvôli tomu, že sú vo svojom segmente veľmi obľúbení, ale tiež preto, že k nim máme sami vybudovaný hlboký vzťah a súznieme s ich víziou a produktami. Pracujeme s niekoľkými mladými gastrami v Bratislave (napr. FACH Bratislava), s niekoľkými špecializovanými značkami (napr. Konomi Organic Matcha), výrobcami (napr. ajnfach woodworks) alebo stavebnou firmou (Sytiq). Okrem digitálneho marketingu (Facebook, Instagram, LinkedIn), pre klientov robíme aj ďalšie práce ako napríklad príprava printových materiálov, reklám, katalógov, novín, písanie blogov a článkov pre médiá, zalamovanie grafických materiálov, realizácia fotení a poskytovanie všeobecnej pomoci so stratégiou a kreatívnymi nápadmi na ďalšie fungovanie a rast.

Požiadavky

Oblasti, v ktorých majú mať kandidáti skúsenosť:

GRAFIKA
• pokročilá práca s Adobe Illustratorom
• práca s Photoshopom je výhodou

KAMPANE NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH (Facebook, Instagram)
• aktívna práca s Facebook Business Managerom
• nastavovanie kampaní a sponzoringu
• návrhy a testovanie rôznych cieľových skupín
• aktívna správa kampaní a ich optimalizácia
• vyhodnocovanie dát

ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ
• práca so softwareom Lightroom

REPORTING
• spracovanie dát na mesačnej báze
• príprava reportov pre klientov

KREATÍVNE KOMUNIKAČNÉ NÁPADY

  • podielanie sa na komunikačných konceptoch, tvorenie ideií a kreatívnych spôsobov komunikácie cez sociálne siete

SPRÁVA SOCIÁLNYCH SIETÍ

  • príprava postov, ich uverejňovanie a community management

ESTETICKÉ CÍTENIE

COPYWRITE
• cit pre slovo vo veľmi ľudskej (nie technickej) forme
• dokonalá znalosť slovenského jazyka a gramatiky

ÚPRAVY WEBOV

  • skúsenosti s prácou na platformách Wordpress / Squarespace

GOOGLE ANALYTICS /ADS
• skúsenosti s prácou v Google Analytics veľkou výhodou
• nastavovanie účtov pre klientov, nastavovanie reklám cez Google Ads, vyhodnocovanie dát

Ponúkame

Práca v mladom tíme so zaujímavými klientmi, možnosť ďaľšieho profesného rozvoja, dlhodobá perspektíva do budúcnosti. Možnosť práce z domu.