Matching

Content Manager / oblasť developmentu

FormaFull-time

Platod 1800 €

Úroveň

Pridané07.07.2020

Matching je boutique HR agentúra. Pre našich firemných klientov hľadáme a vyberáme šikovných ľudí nielen z oblasti marketingu.

Náplň práce

Pre nášho klienta, TOP developerskú spoločnosť, ktorá stavia unikátne rezidenčné a office projekty a kladie dôraz na tvorbu mestotvorných celkov, hľadáme šikovného Content Managera. Hľadáme v Tebe nielen skúsenosti, ale aj nadšenie pre oblasť developmentu a prirodzený záujem o to čo sa stavia a deje na realitnom trhu nielen v Bratislave a na Slovensku.

Čo budeš zastrešovať:

 Podieľať sa návrhu content stratégie projektov aj značky
 Pripravovať vlastné texty (redakčné, reklamné, marketingové) v slovenskom aj anglickom jazyku
 Tvoriť kreatívny a virálny obsah, pridávať nové posty a feedy na webe, Facebooku, Instagrame, LinkedIne
 Moderovať diskusie
 Tvoriť kvalitný obsah prispôsobený pre konkrétne projekty
 Sledovať termíny nasadzovania aktivít
 Spolupracovať s celým marketingovým tímom, ako aj obchodom a projektovými manažérmi
 Spolupracovať s kreatívnou agentúrou na grafickom obsahu
 Zabezpečovať všetky ďalšie formy obsahu podľa nastavenej stratégie
 Pripravovať a vyhodnocovať pravidelné reporty

Požiadavky

 Prehľad v digitálnom marketingu a prax so správou sociálnych sietí
 Relevantná prax s tvorbou contentu
 Skúsenosti v oblasti developmentu sú veľkou výhodou
 Prehľad v developmente a záujem o túto oblasť
 Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni
 Znalosť Facebook admin, Instagram admin, Facebook Pages Manager, Zoomsphere
 Základy Wordpressu, Mailchimpu, Photoshopu
 Vysoká afinita k digitálnemu svetu
 Perfektná znalosť gramatiky a zmysel pre detail
 Schopnosť prepájať informácie a súvislosti
 Vysoká flexibilita a výborný time manažment
 Výborné prezentačné a komunikačné zručnosti
 Tímový hráč
 Otvorená a kreatívna myseľ

Ponúkame

 Skvelý a profesionálny tím ľudí nielen na marketingu
 Otvorená a priateľská atmosféra; moderné príjemné kancelárie
 Možnosť pracovať na kvalitných, veľkých a významných mestotvorných projektoch
 Teambuildingy, jazykové vzdelávanie, dovolenka naviac, príspevok na Multisport kartu, ovocie na pracovisku, joga na pracovisku atď.