Go back Späť
Non-Tech

Junior dátový analytik/čka

Martinus

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1100 eur

Dátum pridania: 03.09.2019

Martinus.sk je dnes najväčším internetovým kníhkupectvom na Slovensku a druhým najväčším predajcom kníh celkovo. Viackrát získal v nezávislých prieskumoch ocenenie “najlepší” aj “najobľúbenejší” internetový obchod na Slovensku. Pre nás je však najdôležitejšie, že pravidelne získavame to najcennejšie: dôveru našich zákazníkov.

Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme kolegu/yňu na pozíciu junior dátový analytik/čka. Hľadáme parťáka na trvalý pracovný pomer, primárne absloventa vysokej školy hladného po nových skúsenostiach, no nepohrdneme ani šikovným študentom/kou VŠ.

Čo bude patriť k tvojim úlohám?

Požiadavky

Nemusíš mať za sebou 10 rokov v NSA :-) Dôležitá je však perfektná znalosť Excelu, slabosť pre dáta, analytický rozum a ochota učiť sa.
Základná znalosť a práca s SQL, s niektorým z BI vizualizačných nástrojov ako QLIK Sense, Power BI, Tableau, či práca s Python, R, Google Analytics a Exponeou bude tvojou výhodou, no nie podmienkou.

Zaujala ťa naša ponuka?

Pošli nám životopis spolu s krátkym motivačným listom, v ktorom nám pár vetami vysvetlíš, prečo by sme mali vybrať práve teba. To však nie je všetko.

Ponúkame

Na čo sa môžeš tešiť?

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 4 ďalšie. Zobraziť všetky