Marmot & Crow

SEO špecialista

FormaFull-time

Plat1400 — 2500 €

Úroveň

Pridané29.01.2020

Sme fullservisová marketingová agentúra, ktorá na trhu funguje viac ako 7 rokov. Pre slovenských i zahraničných klientov vytvárame kreatívu, stratégie, kampane, webstránky, e-shopy, social media, PPC kampane, SEO, UX & branding, influencer marketing a mnoho ďalšieho.

Klienti, s ktorými nás vždy baví pracovať: ESET, DHL, Viva, Prespor, Heineken, Woollies, Urban&Partner, Best English...

Sedíme: BBC 1, Plynárenská 1, Bratislava - Ružinov

Náplň práce

  • tvorba SEO analýz a stratégií pre rôzne zaujimavé projekty
  • práca so štandardnými profesionálnymi SEO nástrojmi
  • úzka komunikácia v rámci tímu zapojeného do SEO procesu
  • kontrola zapracovania navrhnutych úprav a zmien
  • tvorba reportov
  • automatizácia procesov
  • spolupráca s copywritermi, programátormi, designérmi, kreatívcami, UX špecialistami pri procese tvorby nových webov a eshopov
  • sledovanie aktuálnych trendov v oblasti SEO a online marketingu a uplatňovanie vedomostí v praxi
  • účasť na konferenciách, seminároch, workshopoch, školeniach

Požiadavky

  • výborná znalosť nástrojov: GA, GTM, Search Console a ďalších ako napr. Ahrefs, atď
  • analytické myslenie a radosť pracovať sa dátami
  • samostatnosť a zároveň tímová hra
  • otvorenosť pre nové veci, zmeny, trendy
  • zodpovednosť

Ponúkame

  • práca na zaujimavých projektoch a klientoch (klasické weby a tiez eshopy)
  • nabitý tím plny špecialistov so skúsenosťami z veľkých projektov.
  • konferencie, semináre, workshopy, školenia
  • voľná pracovná doba
  • office v centre Bratislavy so zábavou ako ping-pong, stolný futbal,
  • firemné akcie a teambuildingy, grilovačky
  • športovanie
  • motivačné odmeny k fixnej mzde na základe výsledkov
  • a kopu ďalšieho