Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Copywriter / Ideamaker

Marmot & Crow

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1200 — 1800 €

Dátum pridania: 01.10.2019

Marmot & Crow poskytuje tvorbu komplexných marketingových stratégií a ich realizáciu. Stavia na bohatých skúsenostiach s najväčšími projektami v regióne a ponúka klientom neštandardný prístup a namieru šité služby. Veľmi silnou stránkou našej spoločnosti je spojenie výkonnostného marketingu a kreativity. Cieľom Marmot & Crow je individuálny a nešablónový prístup, preto nám veľmi záleží na tom, aby práca na zadaniach bola zábavou tak pre klienta, ako aj pre nás. Rozumieť si s klientom a posúvať sa s ním vpred nás napĺňa a baví. Budeme radi, keď sa s nami budete baviť aj vy.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme nadšeného a samostatného copywritera. V spolupráci s kreatívnym tímom budeš prinášať a tvoriť zaujímavé idey, tvoriť a upravovať reklamné texty, komunikačné stratégie a kreatívne nápady.
Radi ťa podporíme v účasti na workshopoch a konferenciách, či uz ako návštevník, alebo prednášajúci.

Požiadavky

Zápal pre písanie obsahu hlavne pre online.
Kreatívne myslenie.
Samostatnosť a proaktivita.
Schopnosť vcítiť sa cieľovej skupiny.
Anglický jazyk B1.

Ponúkame

Práca na zaujimavých projektoch a klientoch ako Heineken, DHL, RukaHore, Eset, DeWalt…
Nabity team plny špecialistov so skúsenosťami z veľkých projektov.
Školenia.
Voľná pracovná doba.
Office v centre Bratislavy.
Zábava v teame.
Firemné akcie a teambuildingy.
Motivačné odmeny k fixnej mzde.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 4 ďalšie. Zobraziť všetky