pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Marmot & Crow

Junior Obchodník pre marketingovú agentúru

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 3000 €

Dátum pridania: 02.11.2020

Marmot & Crow poskytuje tvorbu komplexných marketingových stratégií a ich realizáciu. Stavia na bohatých skúsenostiach s najväčšími projektami v regióne a ponúka klientom neštandardný prístup a namieru šité služby. Veľmi silnou stránkou našej spoločnosti je spojenie výkonnostného marketingu a kreativity. Poskytované služby sú vždy postavené na jasných cieľoch a očakávaniach s pridanou hodnotou jedinečnosti a nešablónovosti. Cieľom Marmot & Crow rozhodne nie je vytvoriť fabriku, preto nám veľmi záleží na tom, aby práca na zadaniach bola zábavou tak pre klienta ako aj pre nás. Rozumieť si s klientom a posúvať sa s ním vpred nás napĺňa a baví. Budeme radi, keď sa s nami budete baviť aj vy.

Náplň práce

  • Vyhľadávať a tvoriť obchodné príležitosti u potenciálnych klientov
  • Udržiavať a vytvárať vzťahy s potenciálnymi klientmi
  • Aktívna komunikácia s potenciálnymi klientmi
  • Identifikovať potreby potenciálneho klienta
  • Starať sa a vytvárať databázu potenciálnych klientov
  • Reprezentovať agentúru na konferenciách a iných eventoch
  • Spolupráca s marketingovým oddelením na marketingových aktivitách

Požiadavky

  • Seriózne a profesionálne vystupovanie
  • Obchodné zručnosti na vysokej úrovni
  • Skúsenosti z obchodníckej pozície
  • Komunikatívnosť, samostatnosť a zmysel pre detail
  • Prehľad a záľubu vo svete reklamy
  • Výhodou je skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení na strane klienta
  • Ochota pracovať, vzdelávať sa.

Ponúkame

  • Inšpiratívne priestory v širšom centre Bratislavy
  • Firemné teambuildingy
  • Stolný futbal, billiard, ping-pong
  • Fixný zložka platu + zaujimavá obchodnícka provízia
  • Školenia
  • Káva, čaj, voda
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť dlhodobo pracovať z domu
  • Možnosť podieľať sa na vybudovaní obchodnej stratégie firiem

Podobné joby (21)