Marmot & Crow

Obchodník pre marketingovú agentúru

FormaFull-time

Plat900 — 3000 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané02.11.2020

Sme fullservisová marketingová agentúra, ktorá na trhu funguje viac ako 7 rokov. Pre slovenských i zahraničných klientov vytvárame kreatívu, stratégie, kampane, webstránky, e-shopy, social media, PPC kampane, SEO, UX & branding, influencer marketing a mnoho ďalšieho.

Klienti, s ktorými nás vždy baví pracovať: ESET, DHL, Viva, Prespor, Heineken, Woollies, Urban&Partner, Best English...

Sedíme: BBC 1, Plynárenská 1, Bratislava - Ružinov

Náplň práce

  • Vyhľadávať a tvoriť obchodné príležitosti u potenciálnych klientov
  • Udržiavať a vytvárať vzťahy s potenciálnymi klientmi
  • Aktívna komunikácia s potenciálnymi klientmi
  • Identifikovať potreby potenciálneho klienta
  • Starať sa a vytvárať databázu potenciálnych klientov
  • Reprezentovať agentúru na konferenciách a iných eventoch
  • Spolupráca s marketingovým oddelením na marketingových aktivitách

Požiadavky

  • Seriózne a profesionálne vystupovanie
  • Obchodné zručnosti na vysokej úrovni
  • Skúsenosti z obchodníckej pozície
  • Komunikatívnosť, samostatnosť a zmysel pre detail
  • Prehľad a záľubu vo svete reklamy
  • Výhodou je skúsenosť s prácou v reklamnej agentúre alebo na marketingovom oddelení na strane klienta
  • Ochota pracovať, vzdelávať sa.

Ponúkame

  • Inšpiratívne priestory v širšom centre Bratislavy
  • Firemné teambuildingy
  • Stolný futbal, billiard, ping-pong
  • Fixný zložka platu + zaujimavá obchodnícka provízia
  • Školenia
  • Káva, čaj, voda
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť dlhodobo pracovať z domu
  • Možnosť podieľať sa na vybudovaní obchodnej stratégie firiem