Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior HTML coder

Marmot & Crow

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 28.06.2019

O nás

Marmot & Crow poskytuje tvorbu komplexných marketingových stratégií a ich realizáciu. Stavia na bohatých skúsenostiach s najväčšími projektami v regióne a ponúka klientom neštandardný prístup a na mieru šité služby.Veľmi silnou stránkou našej spoločnosti je spojenie výkonnostného marketingu a kreativity. Poskytované služby sú vždy postavené na jasných cieľoch a očakávaniach s pridanou hodnotou jedinečnosti a nešablónovosti.Popri vysokej kvalite nášho tímu a služieb radi staviame spoločný vzťah na success fee modeloch.Cieľom Marmot & Crow rozhodne nie je vytvoriť fabriku, preto nám veľmi záleží na tom, aby práca na zadaniach bola zábavou tak pre klienta ako aj pre nás. Rozumieť si s klientom a posúvať sa s ním vpred nás napĺňa a baví. Budeme radi, keď sa s nami budete baviť aj vy.

Náplň práce

Tvorba a úprava webových stránok – kódovanie responzívnych HTML webov z grafických podkladov. Participácia na projektoch pre zaujímavých projektoch pre klientov ako Heineken, Eset, DHL a iných.

Požiadavky

Znalosť tvorby responzívnych webov.
HTML5 expert
JavaScript, jQuery pokrocily
CSS expert
Photoshop zaklady
PHP zaklady

Ponúkame

Kolektív ako lusk, office a vlastné miestečko v centre Bratislavy, prípadne možnosť pracovať z domu, zaujímavých klientov, časovú flexibilitu.
Súčinnosť na brainstormoch a strategických poradách poskytuje komplexné informácie a možnosť posunúť sa vpred veľmi rýchlo aj v iných oblastiach.

Možnosť dohodnúť sa aj na part-time, prípadne projektovo.