Marmot & Crow

Copywriter

FormaFull-time

Plat1200 — 2500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané05.03.2021

Sme fullservisová marketingová agentúra, ktorá na trhu funguje viac ako 7 rokov. Pre slovenských i zahraničných klientov vytvárame kreatívu, stratégie, kampane, webstránky, e-shopy, social media, PPC kampane, SEO, UX & branding, influencer marketing a mnoho ďalšieho.

Klienti, s ktorými nás vždy baví pracovať: ESET, DHL, Viva, Prespor, Heineken, Woollies, Urban&Partner, Best English...

Sedíme: BBC 1, Plynárenská 1, Bratislava - Ružinov

Náplň práce

  • Tvorba / úprava reklamných textov, sloganov, ideí
  • Aktívna účasť na kreatívnych brainstormingoch
  • Tvorba obsahu pre sociálne siete
  • Vykonávanie jazykových korektúr

Požiadavky

  • Skúsenosti s tvorbou reklamného obsahu
  • Kreativita, empatia, samostatnosť.
  • Angličtina C1

Ponúkame

  • Neformálne firemne prostredie.
  • Voľná pracovná doba.
  • Možnosť podieľať sa na kreatívnej tvorbe riešení.
  • Neobmedzené zásoby kávy :-)